Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotrek
: 886687262
: Bielsko-Biała, Śląskie
: 12,999.00 PLN
More Information
Witam,

sprzedam Forda Fiestę 1.6 RS Turbo, rok produkcji 1990. Samochód w wersji oryginalnej, w moim posiadaniu od 2014 roku. Przez ten czas auto CAŁY czas garażowane i nie jeżdżone zimą oraz w deszczu.

NADWOZIE

Podwozie bez dziur, podłużnice i mocowanie tylnej belki całe, tylko powierzchowny nalot rdzy, jak na ten rocznik stan oceniam na bardzo dobry! Z zewnątrz do poprawek lakierniczych pas przedni i lewy błotnik przód oraz lewy błotnik tył - pozostałości po kolizjach poprzednich właścicieli, zrobione niechlujnie. Poza tym rdza na podszybiu oraz na tylnej klapie.

SILNIK

Silnik do remontu, są duże przedmuchy oraz mocno dymi na biało po odpaleniu, po zagrzaniu objaw ustępuje, pali olej. Dokładam drugi silnik po remoncie głowicy, z nową pompą oleju, ale i tak trzeba zrobić dół silnika - tłoki i pierścienie.

POZOSTAŁE

Zawieszenie twarde, hamulce jeszcze ok, NOWE opony Nexen 185/55/14. Nowy rozrusznik oryginał, zregenerowany alternator, rozpórka przód. Do auta dokładam trochę części: węże gumowe, kolektor ssący, drugie turbo do regeneracji, większe zaciski hamulcowe do regeneracji, drugi komplet wnętrza - jasne RECARO w stanie bardzo dobrym, rozpórka tył, jakieś plastiki wnętrza.Podsumowując auto do renowacji, rzadko spotykane, w oryginalnej wersji, bardzo szybkie i zwinne, brak wspomagania, brak ABSu. Nie mam nic do ukrycia, możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji.

OC do 25/03/2019, przegląd do 14/02/2019.

Zadzwoń/napisz, a odpowiem na wszystkie pytania.
Oglądane 275 razy