Ogłoszenie


Contact Information
Contact Krzysiek
: 514326947
: Otmuchów, opolskie
: 13,000.00 PLN
More Information
Przeszło 25 lat temu był marzeniem poza zasiegiem większości Polaków, pomimo zmiany ustroju i wejścia Polski w erę kapitalizmu w dalszym ciągu niewielki procent obywateli było na niego stać. Dziś po przeszło 2 dekadach dalej zachwyca, jego ceny pną się kazdego roku w górę, osiągając czasem zawrotny pułap. Ponadto jeżeli trafi się egzemplarz z ponadprzeciętnym wyposażeniem znika z rynku jak ciepła bułeczka.
Oto w naszej ofercie W201 190E z silnikiem 2.3 klimatyzacją, tempomatem, 4 elektrycznymi szybami, podgrzewanymi fotelami, elektrycznie otwieranym szyberdachem, elektryczna antena.
190 tka kupiona od pierwszego właściciela, serwisowana od nowości w jednym serwisie Mercedesa firmie LIGA Lindengut Garage 9500 Wil. Jej stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Silnik jak i skrzynia biegów pracują wzorowo. Podwozie bez wad, wnetrze utrzymane w nienagannym stanie. Wszystkie podzespoły sprawne, klimatyzacja po serwisie nabita.
Nadwozie posiada niestety kilka wad lakierniczych w postaci pojawiajacej sie miejscami korozji. Niewielkim nakładem można poprawic poszycie nadwozia i cieszyć sie z posiadania wspaniałego klasyka za ułamek ceny rynkowej z potwierdzoną historią serwisową oraz pochodzeniem.
wyposażenie:

- AUTOMATIC LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (ASD)
- OUTSIDE TEMPERATURE INDICATOR
- LEATHER STEERING WHEEL AND LEATHER GEAR SHIFT KNOB
- FOLDING ARMREST IN THE REAR
- ELECTRIC SLIDING ROOF WITH TILTING DEVICE
- AUTOMATIC TRANSMISSION 4-GEAR
- 444
- 466
- AUTO. ANTENNA AND SPEAKER, FRONT - WITHOUT
- SUN VISOR WITH MAKE-UP MIRROR L. AND R., BE-
- FOLDING ARMREST, FRONT
-
- ALL-ROUND WD-GREEN GLASS,HEATED REAR WINDOW-ESG,BF
- AIR POLLUTION CONTROL
- ECE - WARNING TRIANGLE
- AEJ 06/1/M/X
- VEHICLES FOR SWITZERLAND, ADDITIONAL PARTS
- SEAT HEATER FOR LEFT AND RIGHT FRONT SEATS
- INTERIOR LIGHT ASSEMBLY
- FUEL TANK WITH LARGER CAPACITY

Zapraszamy na jazdę testową. Mercedes jest po wszystkich opłatach gotowy do rejestracji w kraju. Możliwość transportu pod wskazany adres.
Oglądane 52 razy