Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin
: 793571160
: Gdańsk, pomorskie
: 29,900.00 PLN
More Information
Mercedes-Benz Klasy S W140 S350td z 1993 roku.
Przebieg: 280 000 km.
Samochód po renowacji, bardzo zadbany, od dłuższego czasu eksploatowany okazyjnie.

Auto przeszło remont silnika (głowica + tłok i korbowody) oraz regulację skrzyni biegów w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz w Gdańsku (faktury do wglądu, gwarancja na wykonane naprawy). Przy tej okazji również wykonano regenerację pełnej wiązki elektrycznej silnika i przekaźników od świec żarowych. Odpala zawsze i bez problemów, nawet po miesięcznym postoju. Nie "gubi" prądu.

Nowy lakier (z powodu punktowej korozji, poza dachem, maską i słupkami)) oraz remont podłogi wraz z nową konserwacją. Wszystkie prace zostały udokumentowane zdjęciowo. Remont wykonany był w renomowanym warsztacie w okolicy Trójmiasta. osobiście doglądałem postępu prac - trwało to łącznie około 2 tygodni.

Zawieszenie jest praktycznie w całości nowe (od wymiany przejechało tylko 5000 km). Pompa dociągania drzwi i klapy była regenerowany w ubiegłym roku. Nowe są także przewody paliwowe od zbiornika, do silnika. Samochód w grudniu 2017 roku przeszedł (jako zwieńczenie wszystkich napraw) pełny detailing wnętrza i korektę lakieru wraz z zabezpieczeniem w MotoSPA Gdańsk.

Od czasu remontu blacharki samochód nie widział śniegu. Deszcz może ze 2 razy.

Pełna lista wszystkich napraw jest dość długa - i nie ująłem tutaj wszystkiego.

Ogólny stan jest bardzo dobry - w terminologii handlarzy - pewnie byłby jako "igła", "perfekcja" i "stan kolekcjonerski".
Samochód jest bardzo czysty i dobrze utrzymany oraz prawidłowo eksploatowany.

Sprawdzany wielokrotnie pod kątem wypadkowości - wszystko "pod spodem" wygląda na fabryczne. lakier jest nowy, więc czujniki to wykażą, natomiast pod tapicerką/kanapą itd. wszystkio jest takie, jak stworzyła fabryka (częściowo widać to na zdjęciach - posiadam ich więcej - dla zainteresowanych).

Mechanicznie wszystko jest sprawne, szyby, szyberdach, fotele - wszystko działa.

W samochodzie zostały usunięte wszystkie fabryczne wady tego modelu - a ponieważ to Mercedes, łatwo wyobrazić sobie ile tego było i ile kosztowało.
Mój wkład w ten samochód to około 30 000 zł + koszt jego zakupu.
Oglądane 231 razy