Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin
: 793595981
: Toruń, kujawsko-pomorskie
: 5,900.00 PLN
More Information
Sprzedam Mazdę 626 GT DOHC 16V z 1990 r., w najmocniejszej ówczesnej wersji produkowanej na Europę - 140 KM.
Wersja GT DOHC 16V w nadwoziu typu Hatchback jest rzadko spotykana.
A teraz o samochodzie.
Mazda jest jak na swój wiek w stanie bardzo dobrym. Prowadzi się jak współczesne auto. Dzięki niskiej wadze samochodu ok 1150 kg , 140 koni mechanicznych robi robotę. Niskie i sztywne zawieszenie utwierdza kierowcę, że ma do czynienia z autem o sportowym zacięciu.
Fotele półkubełkowe trzymają na zakrętach, a fabrycznie zapożyczony z modelu Mazda RX-7 układ kierowniczy daje świetne wyczucie auta.
Model 626 GT DOHC 16V był przykładem możliwości technologicznych firmy Mazda. Sprzedawana przeze minie mazda była w momencie zakupu w 1990 r. ponad dwa razy droższa od podstawowej wersji Mazdy 626 z silnikiem 1,6 l .
Samochód wyposażony jest w: (100% sprawne)
ABS, System Elektronicznej kontroli wspomagania układu kierowniczego z modelu RX-7, Szyberdach, Tempomat, Centralny zamek, 4 szyby elektryczne, elektryczne lusterka, fotele półkubełkowe z regulacją szerokości oparcia, szuflada pod fotelem pasażera, Oryginalne felgi aluminiowe 15’, podświetlenie stacyjki i stóp kierowcy, Oświetlenie otwartych drzwi.
Samochodem można spokojnie jeździć na co dzień, jak i dopieścić inwestując w nietuzinkowego youngtimera.
Auto kupiłem od człowieka który jeździł nim bodajże 22 lata, cały czas garażował, systematycznie jeżdżona. Przerejestrowałem na siebie i myślałem, że będę miał Mazdę po wsze czasy, ale jak zwykle bywa, życie weryfikuje plany.
Jeżeli chodzi o dostępność części zamiennych to nie ma z nimi najmniejszych problemów.
Przebieg ok. 251 000.
Zachęcam do kontaktu i zakupu!

P.S. OC do połowy grudnia, przegląd do września.
Oglądane 350 razy