Ogłoszenie


Contact Information
Contact Norbert
: 694468818
: Warszawa, Mazowieckie
: 34,900.00 PLN
More Information
Wersja Classic, a więc solidnie wyposażona z dodatkową opcją pompowanych amortyzatorów z tyłu

Samochód nie miał nigdy instalacji gazowej.
Obecny przebieg to ok. 168 tyś km.

Samochód w stanie bdb. z ciekawą udokumentowaną historią. Wieloletnim właścicielem samochodu był znany holenderski parlamentarzysta, ja jestem drugim właścicielem w kraju . Czysty CARFAX do wglądu.

Samochód w świetnym zestawieniu combo – piękny czarny lakier i beżowe skórzane wnętrze w naprawdę wyśmienitej kondycji.
Samochód bezwypadkowy . Wszystkie szyby oryginalne , zachowane wszystkie naklejki z VIN-em.
W ostatnim czasie zainwestowałem w samochód ponad 8 tyś zł. Auto jest po wymianie oleju w silniku i skrzyni) wymianie klocków hamulcowych wraz regeneracją zacisków , wymianie aparatu zapłonowego (tzw. OPTISPARK) , wymianie paska osprzętu wraz z napinaczem, płynu hamulcowego, filtrów, wymianie elementów zawieszenia, rewizji oryginalnego radia , uzupełnieniu oświetlenia deski rozdzielczej , uzupełnieniu brakującej galanterii, po pełnym detailingu – lakier, wnętrze, silnik , regeneracja kierownicy , bagażnik, felgi. Silnik pracuje gładko, skrzynia zmienia idealnie płynnie wszystkie biegi zarówno na zimno, jak i po rozgrzaniu. Samochód ma przerobione oświetlenie – z tyłu są pomarańczowe kierunki oraz światło przeciwmgielne – całość zrobiona tak, aby nie naruszyć oryginalnego wyglądu. Podwozie jest zabezpieczone antykorozyjnie.
Caprice zachowany w oryginalnym wyglądzie poza dołożonym obrotomierzem i wydechem przerobionym na podwójny z X-pipem i z lekko poprawioną akustyką.

Samochód ma świeże badanie techniczne i oczywiście opłacone ubezpieczenie. Samochodu używam regularnie w suche dni.
Oglądane 222 razy