Ogłoszenie


Contact Information
Contact Grzegorz
: 790416814
: Wrocław, dolnośląskie
: 4,800.00 PLN
More Information
Oryginał 2.3 D w 3 drzwiowym nadwoziu - tak wyszło z fabryki, nie przekładane.

Auto bardzo dobrze się prezentuje i zwraca na siebie uwagę.

Sierra w ciągłej eksploatacji, w pełni nadająca się do normalnej codziennej i ekonomicznej jazdy, serwisowana z sercem, auto bez wkładu finansowego - można wsiadać i jechać na koniec świata, i z powrotem 🙂

Silnik (2.3 Indenor Diesel montowany przez Forda w kooperacji z Peugeotem, silnik ten znany ze swojej pancernej niezawodności - montowany w Peugeotach 504 i 505, można powiedzieć że zmotoryzował Afrykę, do dziś ceniony na równi z Mercedesem W123)
Prezentowany egzemplarz w super stanie, suchutki, bez wycieków, chodzi miękko, pali od strzała nawet po 2tyg. zimowym postoju. Świeżo po wymianie oleju i filtrów. Jeździ na 10W40 i nie pobiera oleju. Rozrząd na łańcuchu.

Nowy akumulator 74Ah 2018r.
Cały nowy kompletny wydech 2017r.

Skrzynia 5. Pomimo skromnych 70KM mocy, przyjemnie się zbiera. Wygodna prędkość autostradowa 120 km/h w komfortowych warunkach i bez problemu można jeszcze wyprzedzać 😉

Szyberdach i uszczelki drzwiowe w bdb stanie, nic nie szumi, nic nie cieknie.

Skrzynia, przeniesienie napędu i most jak w nowym aucie:
pedał sprzęgła chodzi bardzo lekko, wszystkie biegi wchodzą gładko, lewarek zmiany biegów nie drży, nie jest wyrobiony. Nic nie drży ani nie puka przy zmianie biegów. Zalane świeżym olejem w tym roku.

Wnętrze niebieskie zadbane, nic nie poprzecierane, fotele nie wysiedziane, bardzo wygodne. Całe zachowane w oryginale, nic nie trzeszczy, wszystko spasowane. (Jedynie deska ma lekkie spękania od słońca, a fotele przydałby się wyprać)

Zawieszenie przód całe nowe + zbieżność, złożone na pouliretanach " Deuter Olkusz" zamiast gum (spokój na lata, lepsze niż oryginał), oba wachacze i końcówki nowe, markowe. Kolumna kierownicza bez żadnych luzów, bez wycieków.
Amortyzatory 80%, nic nie puka, prowadzi się równo .

Najważniejsze: blacharka ZDROWA i w oryginale, bez śladów żadnych ingerencji - w niespotykanym stanie jak na 32 letniego Forda. Podłoga, kielichy, podłużnice, bagażnik, progi, wszystkie nadkola i ranty zdrowe w pełni oryginalne.
Jedyna w korozja jest tylko pod spoilerem przy mocowaniu do tylnej klapy oraz na dole lewych drzwi.

Do auta dorzucam nowe wewnętrzne, plastikowe nadkola przeciwbłotne do założenia. Stare są zdjęte dzięki temu można sobie dokładnie obejrzeć auto od spodu.

z dodatkowego wyposażenia jest: oryginalne audio Forda z korektorem dźwięku, szyberdach oraz hak wbity w dowód.

Opłacony na cały rok, przegląd i OC do marca 2019.

Auto nietuzinkowe, ale przyjemne i ekonomiczne, jeśli chcesz mieć ciekawego klasyka do jazdy na co dzień, to zapraszam na oględziny i do rozsądnej negocjacji.

Możliwa ZAMIANA TYLKO na zdrowego klasycznego Mercedesa kombi, z moją dopłatą.

Auto zarejestrowane na mnie, na co dzień do obejrzenia we Wrocławiu.
Oglądane 405 razy