Ogłoszenie


Contact Information
Contact Paweł
: 500238774
: Nowy Dwór Gdański, pomorskie
: 30,900.00 PLN
More Information
Sprzedam pięknego zabytkowego Mercedesa Coupe W123 sprowadzonego ze Szwajcarii z autentycznym przebiegiem co potwierdzają książki serwisowe (wszystko w autoryzowanych serwisach z pieczątkami Mercedesa).
Dla zainteresowanych podam numer VIN oraz skany przeglądów serwisowych. Auto zarejestrowane jako zabytek na żółte blachy.
Mechanicznie – stan bardzo przyzwoity, silnik pracuje perfekcyjnie, automatyczna skrzynia biegów płynnie przerzuca biegi.
Blacharsko Mercedes jest w bardzo dobrej kondycji: nie posiada dziur ani żadnych ognisk korozji, podłoga, progi oraz wszystkie elementy blacharskie bez zastrzeżeń. Oryginalny lakier, zapraszam z miernikami.
Świeżo po wymianie pompy hamulcowej. Samochód prowadzi się płynnie i bardzo przyjemnie bez luzów. Ładnie się zbiera, mimo wieku moc robi swoje. Po zakupie przejechałem nim dystans ponad 500 km do domu.
Auto stoi w suchym murowanym garażu, co jakiś czas jest przepalane na krótką przejażdżkę.
Tapicerka wewnątrz w znakomitym stanie.
Jest to na pewno kolekcjonerskie, klasyczne auto które jednocześnie jest b.aktualne. Uważam, iż jest to pewien okres przejściowy dla tego modelu. Jedno jest pewne: wartość takich aut idzie już w górę a więc nieubłagany czas się dla nich zatrzymał. Osobiście uważam je za znakomitą inwestycję.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania.
Oglądane 351 razy