Ogłoszenie


Contact Information
Contact Rafał
: 506369588
: Częstochowa, Śląskie
: 14,700.00 PLN
More Information
S70 solidny na co dzień, silnik 2435ccm, automat.
Volvo jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, tak w zakresie powłoki lakierniczej, elementów wnętrza, podwozia jak i układu napędowego.

Samochód kupiony w Niemczech od I właściciela (1940 rok urodzenia), posiada pełną dokumentację serwisową, od nowości w Volvo, garażowany, od osoby niepalącej.
Volvo nie wymaga poczynienia żadnych inwestycji, gdyż po sprowadzeniu przeszedł bardzo dokładny i kompleksowy serwis na 160000km.
Nowe opony całoroczne firmy Viking 4 Tech,nowy rozrząd z pompą wody, wszystkie płyny eksploatacyjne i filtry, nagrzewnica, świece, przewody i kopułka, palec rozdzielacza etc.
Posiada oczywiście ważne ubezpieczenie i przegląd techniczny, komplet 2 oryginalnych kluczy z pilotami, komplet dokumentów serwisowych.
Wyposażenie samochodu dość dobre, 4x airbag, sips, wspomaganie kierownicy, abs, stc, 4 x elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie sterowane podgrzewane lusterka, alufelgi, immobilaizer, nowe wysokiej klasy radio cd mp3 marki JVC, niezawodny automat z trybem ekonomii, sportu i zimy, skórzane fotele.
Ponadto posiada nową ( 2 lata gwarancji ) bardzo wysokiej klasy sekwencyjną instalację gazu, co czyni wycieczki ekologiczne i ekonomiczne.
Oferta prywatna.
Więcej informacji na telefon 506 369 588
Oglądane 220 razy