Ogłoszenie


Contact Information
Contact Krzysztof
: 694432559
: Wrocław, Dolnośląskie
: 7,500.00 PLN
More Information
Witam,

chciałbym zaprezentować dość rzadki samochód jakim jest Ford Granada.

Rok w dowodzie 79 (numer już rozkodowany, samochód z lutego 82), zarejestrowany jako zabytkowy więc posiada wszystkie przywileje - tanie oc którego nie trzeba opłacać jak samochód nie jeździ i bezterminowy przegląd 🙂 Są wszystkie dokumenty, biała karta, opinia rzeczoznawcy, itp.

Silnik - 2.0 pinto, sprawnie napędza tego ogromnego i wygodnego krążownika. Fabrycznie był 2.3 V6 i wszystko z niego pozostało - elektryka,
klimatyzacja (brak kompresora), obrotomierz itp. 2.0 jest wpisany w białą kartę przez rzeczoznawcę. Aby było lepiej - to ekonomiczny wóz, posiada LPG i spala 11l gazu w trybie mieszanym. Silnik suchy i nie znaczy terenu, ostatnio zrobione kilka rzeczy przy nim.

Stan auta - jeżeli chodzi o blachę - purchelek na masce, dwóch błotnikach przód, końcówka progu tył. Reszta zdrowa, nie łamie się w pół, posiada podłużnice.

Wnętrze posiada ładne, fotele niepoprute, wskaźnik ciśnienia oleju i voltomierz sprawny. Bardzo wygodne i przytulne, dokładając do tego brązowe szyby (wszystkie!) robi się dość ciekawa konfiguracja.

Wystawiam ogłoszenie ponownie - bardzo dużo ofert o sprzedaż pojazdu więc podaję cenę w ogłoszeniu - czyniąc go najtańszą Granadą zarówno w Polsce jak i Europie.

Chcesz zobaczyć, kupić lub zamienić na inne, ciekawe auto? Pisz śmiało, na pewno się dogadamy i będziesz zadowolony 🙂
Oglądane 726 razy