Ogłoszenie


Contact Information
Contact Sebastian
: 504413730
: Szczecin, zachodniopomorskie
: 15,900.00 PLN
More Information
Witam, na sprzedaż posiadam BMW e30 z 1987r. w dwudrzwiowym nadwoziu. Jest to bardzo ładnie zachowany egzemplarz serii trzeciej na wąskiej lampie, z dwulitrowym silnikiem m20b20. Autko trzy lata temu sprowadzone z Niemiec od pierwszego właściciela (starszego pana). Na wstępie w aucie został przeprowadzony przegląd, tj. został wymieniony olej, filtry i przewody paliwowe. Dla pewniejszego prowadzenia i ładniejszego wyglądu zostały wymienione oryginalne sprężyny na eibachy -40mm. Auto kupiłem pół roku temu od znajomego, który posiadał je w swojej prywatnej kolekcji. Od czasu sprowadzenia BMW więcej przestało w suchym garażu niż było jeżdżone.
E30 - stka miała posłużyć mi jako projekt, ale niestety jestem zmuszony ją sprzedać. Trójka jest cała w oryginale (poza wymienioną wcześniej modyfikacją sprężyn), praktycznie wolna od rdzy (posiada jedno ognisko), podłoga, progi w idealnym stanie. Bardzo ładnie zachowane wnętrze, jedynym mankamentem jest przetarty fotel kierowcy. Auto prowadzi się bardzo pewnie, ostatnio wymienione zostały gumy przedniego zawieszenia.
Z wyposażenia posiada:
- manualny szyberdach (działa, nie cieknie)
- el. regulowane lusterka
- podgrzewaną tylną szybę
czyli typowy golas.
Auto przyciąga uwagę i wiele osób się za nim ogląda. Niestety tak jak pisałem wcześniej jestem zmuszony sprzedać auto. Potrzebuje gotówki, a dodatkowo nie mam miejsca na nie w garażu. Szkoda żeby taki youngtimer stał w zimę pod chmurką.
Możliwa zamiana za inne bmw, najlepiej e34, e36 z dopłatą z Twojej strony. Cena oczywiście do negocjacji. Więcej info pod nr tel.
Pozdrawiam
Oglądane 725 razy