Ogłoszenie


Contact Information
Contact Kacper
: 518 197 299
: Szczecin, Zachodniopomorskie
: 85,000.00 PLN
More Information
BMW E31 to legenda i marzenie niejednego entuzjasty motoryzacyjnego. Szczególnie z lat 90, gdzie po ulicach w większości jeździły auta pokroju trabanta, fiata czy golfa. Zamiast nikczemnych trzech cylindrów doładowanych dwiema turbinami pod maską pięknie gra pięciolitrowy, wolnossący silnik V12, którego charakterystyka pracy i gładkie brzmienie oczarować może każdego miłośnika motoryzacji i którego nie zrównoważy żaden układ turbo w nowoczesnym samochodzie. Świat motoryzacji pędzi w innym kierunku, ale najbardziej dopracowane samochody lat 80-tych i 90-tych mają zagwarantowane trwałe miejsce w naszych sercach i z całą pewnością przed najlepszymi egzemplarzami wciąż czeka świetlana przyszłość. W końcu kto by nie chciał pieścić takiego okazu we własnym garażu?
Pojazd został sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych, jest już po opłatach Celnych. Garażowany u jednego właściciela przez 26 lat w okolicach Waszyngtonu, nie widział wielkich śniegów czy soli na drogach, co od razu mozna zauważyć po jego nieskazitelnym stanie blacharskim. W tym egzemplarzu nie uświadczymy grama rdzy, a przypomnę, że ma on 26lat! Przegląd auta nie wykazał żadnych wymaganych prac, układ hamulcowy po oględzinach wygląda na całkiem nowy. Dwa akumulatory są całkiem nowe i wymienione jeszcze w Stanach. Wszystkie elementy działają tak jak auto wyjechało z Salonu, regulacje fotela czy też pixele na wyświetlaczu komputera pokładowego, co jest bolączką aut w tym wieku.Skrzynia automatyczna działa wzorowo. Klimatyzacja dwustrefowa również działa perfekcyjnie. Fotel kierowcy posiada pamięć ustawień, które zapisują pozycję fotela, kolumny kierowniczej oraz lusterek do aktualnie prowadzącego pojazd kierowcy. Można zapisać w pamięci do trzech kierowców. Dodatkowo po wrzuceniu wstecznego biegu, prawe lusterko opuszcza się ku dołowi. Za takie wyposażenie w obecnych czasach trzeba by dopłacać niebotyczne kwoty.
Jednak przez tyle lat doznało auto doznało kilku uszkodzeń wynikających z eksploatacji. Myślę, że dla fana motoryzacji są to drobiazgi, jednak niebyłbym sobą gdybym o nich nie wspomniał, co też starałem się uwidocznić na zdjęciach.
Z uszkodzeń które należałoby wykonać, by doprowadzić auto do stanu perfekcyjnego:
-Pęknieta przednia szyba(Jeszcze fabryczna z logiem BMW) Jestem w stanie ją wymienić na zamiennik
-dwa małe wgniecenia - jedno na dachu, drugie na błotniku
-oraz kilka odprysków i drobych rys
-Felgi wymagają malowania
-Brak słuchawki telefonu


BMW 850i E31
Rocznik: 1991
Przebieg: 80 000mil
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 299 KM

Wyposażenie:
– Elektryczne szyby
– Elektryczne lusterka
– Elektryczne fotele
– Elektryczna kolumna kierownicza
– Skórzana tapicerka
– Klimatyzacja dwustrefowa
– Podgrzewane fotele
– Szyberdach
– Tempomat
– Automatyczna skrzynia biegów
– Komputer pokładowy
– ABS
– ASC
– Radio ze zmieniarką CD
– Blokada dyferencjału 25%

Samochód od nowości w jednych rękach. Posiadam wszystkie dokumenty wraz z książkami serwisowymi.
Historia serwisowa do zweryfikowania w BMW.
Auto bezwypadkowe.
Oglądane 572 razy