Ogłoszenie


Contact Information
Contact Tomasz
: 735992368
: Poznań, Wielkopolskie
: 7,000.00 PLN
More Information
Witam,
sprzedam BMW 325 TD (M51D25) w wersji 115 konnej. Samochód został kupiony w roku 1992 w salonie BMW Smorawiński w Poznaniu (posiadam fakturę zakupu). W lipcu tego roku stał się pełnoprawnym klasykiem, kończąc 25 lat. Jestem jego trzecim właścicielem.

Auto w stanie oryginalnym, bez żadnych modyfikacji tuningowych. Wymienione zostały olej silnikowy, płyn hamulcowy, filtr powietrza.

W lipcu wyprana została cała tapicerka, założona nowa podsufitka (oryginalna odkleiła się od płyty podsufitki), wymienione osłony słupków B, wymienione elementy ślizgowe mechanizmu podnoszenia przedniej lewej szyby. Gdy zakupiłem auto brakowało parę małych elementów takich jak dekielki felg aluminiowych czy zaślepki wnęki mocowania tapicerki lewych drzwi. Wszystkie elementy zostały uzupełnione i są to oryginały BMW.

Samochód w stanie kolekcjonerskim, używany sporadycznie latem, nie wymaga wkładu finansowego i jest doskonałą bazą do dalszej pielęgnacji pod kątem doprowadzenia go do stanu auta nowego. Karoseria w stanie idealnym (delikatne ogniska korozji na lewym progu). Zapraszam do oglądania.
Oglądane 327 razy