Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 574614948
: Kraków, małopolskie
: 33,900.00 PLN
More Information
Model: Alfa Romeo GTV 2.0
Rocznik: 1983
Przebieg: 131.000 km (odczytany)
Stan: 100% oryginał, 100% kompletny, bardzo dobry stan mechaniczny i wizualny (auto 10 lat temu profesjonalnie wyremontowane, zawsze garażowane, jeżdżone rocznie max 500 km)

Oferuję do sprzedaży włoską ikonę motoryzacji lat 70tych i 80tych zaprojektowaną przez Giugiaro - prawdziwy rarytas, w Polsce jeździ ich kilka sztuk. Auto posiadam od 4 lat, kupione od fana marki, który zakupił je w Niemczech i posiadał ok. 10 lat. Samochód w 100% oryginalny (poza akcesoryjną drewnianą kierownicą Momo), kompletny i w unikalnym b. dobrym stanie. Auto zostało profesjonalnie odrestaurowane ok 10 lat temu, lecz nie wymagało większej ingerencji w blacharkę (bez wstawiania blach itd.).

W ostatnich latach wiele nowych części i optymalizacji, m.in.: układ wydechowy, przeguby i podpora wału, łapy silnika, nowe uszczelnienie silnika, drążki kierownicze, regeneracja i synchronizacja gaźników (dwa podwójne Solexy), wymienione pierścienie synchronizacji 3 i 4 biegu. . Wnętrze bez żadnych zniszczeń, fotele wyglądają jak po paru latach użytkowania, cockpit bez pęknięć.. Oryginalne radio Blaupunkt z tamtych czasów. Kompletna oryginalne teczka z instrukcją, książką serwisową, 2 pary kluczyków! Posiadam trochę części zamiennych jak nowy gaźnik Delorto, uszczelki, listwy itd.

Auto zarejestrowane w Polsce (białe tablice, żółte można zarejestrować bez problemu), opłacone OC. Cały czas garażowane i nie użytkowane w zimie ani w deszczu.
Oglądane 378 razy