Ogłoszenie


Contact Information
Contact Patryk
: 535112377
: Świdnica, Dolnośląskie
: 4,500.00 PLN
More Information
Jetta GL wersja eksportowa na Kanade. Pod maską benzynowe 1.8 na pełnym wtrysku o mocy 107ps. Bez lpg. Jeden właściciel przez 19 lat, wcześniej śmigał nią jakiś znany lekarz. Oryginalny przebieg 220tyś km.
Obrysy, szyberdach, miękka deska, welury, cupholder, schowek pod klime, bagaźnik w wykładzinach itp.
Lakier PODOBNO cały oryginalny, po polerce myślę, że będzie petarda, jeździł nią starszy osobnik, więc wątpie, że przez te 20 lat doświadczyła jakiejś pielęgnacji, ja na to nie miałem czasu. Tak jak na foto, przedni błotnik wgniecony, a tak to kilka rysek, małych wgniotek. Podłogi nie zdązyłem oglądnąć, ale na lewarku stoi normalnie.
Jetta jest raczej w pełnym oryginale, przynajmniej tak to wygląda, zawiecha volkswagenowska, żadnej kabelkomanii pod maską itp.
Do roboty duperele, raczej dopieszczenie. Wisi podsufitka, wodziki dźwigni zmiany biegów(ciężko wrzuca się jedynkę), sprzęgło zaczyna się ślizgać, brak podświetlenia w liczniku.
Brak przeglądu, ale oczywiście możemy się dogadać i będzie z przeglądem. OC kończy się chyba pod koniec sierpnia, ale co do tego też możemy się dogadać(płacę ok. 500 na rok)
Do zestawu Exipy 16/7,5j z oponkami.
Oglądane 985 razy