Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 600357888
: Otrębusy, Mazowieckie
: 99,999.00 PLN
More Information
Ponieważ czas stać się dużym chłopcem z rodziną 😉 do tego obiecałem pewnej bliskiej osobie... wystawiam na sprzedaż kilka swoich cukierków 🙂 i oto właśnie jeden z nich.
COSSA jest w oryginale. Nadwozie bez problemów, rdzy, dziur i powodów aby myśleć że potrąciło je TGV, Pendolino czy nawet koleje mazowieckie. .
Technicznie również w super stanie. silnik zakuty, wystrojony i dysponujący 279,8 końmi. Jest już po dotarciu i śmiga na 1 barze 😉 . Wszystko zrobione z dużym zapasem, aby auto jeździło, bawiło i nie wybuchało!
Zawieszenie całe na poliuretanach, nowe końcówki sworznie. świeże tarcze hamulcowe, klocki itp.
Każdy oglądający to ogłoszenie wie, jak wielką rolę w motor-sporcie odgrywała taka Cossa. Nie zamierzam więc słodzić, cudować lub czarować aby sprzedać auto. Bankowo w PL nie ma drugiej takiej Cossy, w europie nie za wiele ich pozostało...
Auto w takim stanie to najlepsza lokata sentymentu, smaku, stylu no i kapitału...
odpowiadając na liczne pytania zainteresowanych autem, tak-jestem otwarty na logiczne propozycje pieniężne, jeśli więc, drogi kliencie chcesz coś zaproponować... bądź poważny 🙂
ZAPRASZAM!
p.s. auto właśnie stało się pojazdem kolekcjonerskim. przyszły nabywca będzie miał OC czasowe i inne zalety "pojazdu kolekcjonerskiego"
p.s. II firmowa kurtka COSWOTRHa gratis.
Oglądane 954 razy