Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marek
: 733950094
: Rybnik, Śląskie
: 82,000.00 PLN
More Information
Sprzedam MERCEDESA prestiżowej serii roadsterów Mercedes SL 560 z rocznika 1985 z niesamowitym silnikiem 5600cm3 V8 o mocy 280KM. Mercedes pochodzi ze słonecznej Californii, został sprowadzony do kraju w 2015 roku.
Stan techniczny jak i wizualny jest naprawdę perfekcyjny prezentuje się niesamowicie pięknie. Miękki dach jest w idealnym stanie żadnych pęknięć czy przetarć nie wyblaknięty intensywny czarny kolor. Wnętrze nie zniszczone, fotele bardzo ładnie utrzymane skóra zakonserwowana, 100% oryginał nie obszywane. Lakier w stanie perfekcyjnym bez najmniejszej korozji nigdy nie był spawany, szpachlowany, itd. Silnik po wymianie oleju i filtrów, skrzynia biegów także po wymianie oleju przekłada biegi idealnie. Oryginalny przebieg 115000 mil. Chromy tzn. zderzaki, klamki, ramki, listwy także wyglądają bardzo ładnie.
Zapraszam więc na niesamowite wrażenia z jazdy próbnej tym wspaniałym Mercedesem. Można także sprawdzić samochód w ASO Mercedesa lub na każdej stacji kontroli pojazdów dla potwierdzenia kolekcjonerskiego stanu samochodu. Autko oczywiście po wszelkich opłatach gotowe do rejestracji w kraju po przeglądzie, ubezpieczone do jazdy od zaraz, bez najmniejszego wkładu finansowego.
Na wszystkie pytania odpowiem Państwu pod niżej podanym numerem telefonu.
Oglądane 498 razy