Ogłoszenie


Contact Information
Contact Wiktor
: 503111982
: Warszawa, Mazowieckie
: 16,000.00 PLN
More Information
Sprzedam moją prywatną Hondę. Jestem pasjonatem. Kupiłem auto, które stało kilka lat w garażu w Polsce, ale na czarnych francuskich tablicach. Ma pierwszy lakier na 95% nadwozia, mam zdjęcia z miernikiem. Przeszedł pełen serwis, detailing i jest w ciągłej rekreacyjnej eksploatacji (3 auto w rodzinie). Przebieg 178.000km. Realny, niepotwierdzony.
MODEL:Honda Accord 2.0i EX Manual
SILNIK:2,0 16V
UKŁ. DOLOTOWY:seria
UKŁ. WYDECHOWY:seria
ELEKTRONIKA:seria
UKŁ. NAPĘDOWY:seria
ZAWIESZENIE: seria, po remoncie
UKŁ. HAMULCOWY:seria, tył też tarcze
NADWOZIE: seria + dokładka zderzaka przód
FELGI: Ronal Turbo '86, 15cali, po kompetnej renowacji
AUDIO: głośniki JBL 165mm przód + tweetery + 165mm półka, w seryjnych obudowach + radio Blaupunkt Sydney

Zakres pracy: nowy flock na słupkach a/b/c w seryjnym kolorze, nowe sprzęgło, nowy czynnik w klimatyzacji, nowy akumulator, nowe sprzęgło, zregenerowany aparat zapłonowy, wymienione świece zapłonowe, przewody, kopułka palec, uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka miski olejowej, olej, filtry oleju, powietrza, paliwa, kompletny rozrząd z pompą wody, regulacja zaworów, polakierowane oba zderzaki, podwozie opryskane antykorozyjnym preparatem nanotech następnie całe auto zabezpieczone systemem Rust-Stop, włącznie z profilami zamkniętymi, gumowa dokładka przedniego zderzaka, nowe wycieraczki na polakierowanych ramionach. Nowe amortyzatory i wahacze z tyłu. Kierownica unikalna, Momo dedykowana do tego modelu, z nabą. Nowe opony całoroczne (przebieg max 3000km).

Pełny detailing: pranie środka, czyszczenie komory i zewnętrzny pakiet wraz z polerowaniem nadwozia i chromów - wykonany w detailershop w Warszawie. Fajna galeria zdjęć z przeprowadzonych prac

Opisany na forach, uczestnik zlotów. Wygrywał nawet jakieś konkursy. Auto zdrowe, zwarte. Jedzie bez problemu 200km/h w pełnym załadunku. Spalanie Trasa szybko 10l/100km, Warszawa 12l/100km. Auto nigdy nie miało gazu, co jest ewenementem. Oczywiście można patrzeć na to jak na auto, do którego założymy gaz i zrobimy bezawarynie kolejne 100tyś km. Ja patrzę jednak jak na ciekawego klasyka, który jest mega tani w eksploatacji i ma styl. Do tego mega wygodny i w pięknym stanie.

Jest wycena rzeczoznawcy jako auto zabytkowe, ale ma białe tablice.
OC za grosze w PZU, jako klasyk. Auto ma OC i BT.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na sms.

Mam plik excela, w którym są zebrane koszty i znacznie przewyższają cenę z oferty. Także cena nie jest spekulacyjna jak niektórych Youngtimerów.

To zapewne najlepiej zachowany IV gen w Polsce, który nie miał remontu blacharskiego i nie ma tunningu.

Wady auta:
-dwie małe przycierki na zderzakach
-małe naloty rdzy przy progach na nadkolach wielkości paznokcia.
(przy porozumieniu z kupującym mogę zrobić te rzeczy na gotowo)

Pozdrawiam pasjonatów!

LINKI DO GALERII:
http://detailerworkshop.pl/honda-accord-iv-gen_260_264.html
https://goo.gl/photos/6L3BxW4yFo4sGo8L9
Wiktor
Oglądane 1148 razy