Ogłoszenie


Contact Information
Contact Kamil
: 795832066
: Wrocław, dolnośląskie
: 15,900.00 PLN
More Information
Mercedes-Benz 300CE
1987
255000
3000
Do sprzedania Mercedes Benz W124 300CE z 1987 roku

Prezentowany egzemplarz pochodzi z pierwszej serii modelu W124 Coupe, która cechowała się między innymi brakiem chromowanych dodatków na zderzakach i listwach – ta seria jest ceniona przez fanów modelu i marki. Samochód mimo tego, że pochodzi z 1987 roku jest bardzo dobrze wyposażony – na pokładzie znajdziemy klimatyzację, podgrzewane fotele, 4x elektryczne szyby, elektryczny szyberdach, a także automatyczną skrzynię biegów. Warto też wspomnieć, że w roku kiedy został wyprodukowany ten egzemplarz był to najmocniejszy silnik dostępny w tym nadwoziu.

Lakier / Blacharka: Lakier w bardzo dobrym stanie, ładny i równy na całym samochodzie. Brak oznak korozji (nadkola, podłogi, progi, doły drzwi – wszystko w stanie idealnym). Lakier nie był poddawany mechanicznej polerce, a mimo to prezentuje się doskonale i nie wymaga żadnego nakładu prac.

Wnętrze: jest w bardzo dobrym stanie. Nie widać nigdzie przetarć czy uszkodzeń. Drewno, które zazwyczaj jest popękane, tu jest w bardzo dobrym stanie. Całe wyposażenie jest sprawne.

Silnik i napęd: Silnik i skrzynia w bardzo dobrym stanie. Silnik pracuje bardzo ładnie, nie ma problemów z odpalaniem na ciepłym czy zimnym silniku, trzyma moc i brzmi bardzo przyjemnie. Skrzynia biegów płynnie zmienia biegi i nie szarpie.

Zawieszenie: Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, absolutnie brak luzów w zawieszeniu, samochód prowadzi się bardzo pewnie i nie wymaga inwestycji.

Hamulce: Wykonany przegląd hamulców. Hamulce w bardzo dobrym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.
Auto ma opłaconą akcyzę,zrobione tłumaczenia dokumentów i przegląd.Pozostaje udać się do wydziału komunikacji.
Odpisuje na maile i sms i chętnie udzielę informacji telefonicznie:)
Oglądane 691 razy