Ogłoszenie


Contact Information
Contact Oskar
: 732999982
: Szczecinek, Zachodniopomorskie
: 5,900.00 PLN
More Information
Witam,

Na sprzedaż VW 1200 Typ 1, czyli Beetle, Garbus, Kafer, Booble czy jak kto woli. Samochód z początku importu z Meksyku, rocznik 1978. Silnik 1200ccm3, skrzynia manualna 4 biegowa, instalacja 12V.
Samochód oryginalny z pierwszym lakierem w odcieniu Mango Green.

Auto do remontu. Stanowi świetną bazę ze względu na oryginalność elementów. Nie jest to garbus złożony z 6 innych. Jedno lusterko, uchylane "trójkąty" drzwi przednich. Przebieg nieznany.

Mechanika:

Silnik jest suchy, pracuje równo, obroty nie falują. Garbus jest bardzo żwawy, dobrze wkręca się na obroty. Bardzo ładnie odpala, biegi wchodzą płynnie, sprzęgło w dobrym stanie. Układ hamulcowy wymaga przeglądu. Auto słabo hamuje. Ręczny okej. Instalacja elektryczna sprawna. Dziurawy wydech, szerokie gwizdki. Zawieszenie okej. Na dole aukcji link do filmiku z pracą silnika.

Blacharka:

Podłoga po stronie kierowcy do wymiany, tak samo jak próg. Po stronie pasażera są 2 dziury w podłodze. Skorupa w dobrym stanie, wykładzina zdjęta z auta. Przedni i tylny fartuch do spawania, tak samo nadkole. Na masce, przy drzwiach do zrobienia zaprawki. Dach, drzwi, klapa silnika w dobrym stanie. Auto zaatakowane przez rdzę w klasycznych miejscach. Zderzaki w dobrym stanie. Dekle do chromowania lub pomalowania.

Wnętrze:

Tapicerka w pepitkę wymaga prania. Przetarty boczek fotela kierowcy. W aucie nie ma pleśni. Podsufitka czysta, nieporwana.


Garbus to samochód, którym ze spokojem można poruszać się w dzisiejszym ruchu drogowym. Auto prowadzi się przyjemnie, jest zwrotne i zaskakująco wyczuwalne. Niesamowite doznania akustyczne dzięki silnikowi typu boxer.

Do samochodu dodaję czarną blendę na klapę silnika. Nazwijmy to spojlerem.

Odbiór na lawecie.

Więcej zdjęć dla zainteresowanych na maila.

Praca silnika:


Więcej informacji udzielę telefonicznie lub drogą mailową. Gdybym nie odebrał - poproszę o smsa.
Oglądane 928 razy