Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin
: 605536277
: Chwaszczyno, Pomorskie
: 9,500.00 PLN
More Information
Mam na sprzedaż bardzo fajny i dzielny samochodzik jakim jest LADA NIVA. Pochodzi ona z 1997 roku, posiada silnik 1.7 na monowtrysku i jest zasilana dodatkowo LPG (jeżdzi na obydwu paliwach). Przebieg samochodu to 135000 i każdego dnia rośnie.

Samochód przez ostatnie dwa lata stał w garażu i przechodził generalny remont. Niva została wyspawana, to co było zgnite zostało wymienione (w sumie w tym egzemplarzu nie było tragedi), Podwozie zostało dokładnie oczyszczone i zabezpieczone środkami antykorozyjnymi, a na końcu przyszedł na całą karoserię piękny pomarańczowy kolor - auto bardzo rzuca się w oczy na ulicy.

Jeśli chodzi o sprawę mechaniczną to silnik w stanie idealnym, została wymieniona profilaktycznie uszczelka pod głowicą (przy tak dużej inwestycji aż prosiło się to zrobić dla pewności), regeneracji poddana została głowica, standardowo wszystkie płyny zalane na świeżo (olej w silniku to 10W40, nowe kable zapłonowe i świece. Instalacja elektryczna poddana przeglądowi a elementy gumowe jak przewody czy rurki zostały wymienione na nowe. Zregenerowany alternator.

Zawieszenie:
wszystkie gumy wymienione na nowe, końcówki wachaczy, oraz wszelkie tulejki również. W chwili obecnej auto nie ma żadnych luzów w zawieszeniu. Sprężyny zawieszenia oraz amortyzatory nowe. Układ kierowniczy został wymieniony na nowy - samochód prowadzi się bardzo stabilnie. Drążki reakcyjne zregenerowane złozone na nowych tulejkach gumowo metalowych.

Obydwie przednie półosie nowe oraz łożyska przy okazji również.

Wnętrze:
przednie siedzenia od DAIHATSU FEROZA, tylne to orygianlna kanapa nivy. Wszystkie boczki wstawione nowe

Samochód w 100% sprawny - wszystkie napedy działają

W komplecie do auta 2 komplety kół - zimowe (szosowe na oryginalnych felgach), letnie (terenowe na felgach od suzuki)

Samochód robiony był dla siebie, ale zmieniły się priorytety w życiu i nie potrzebuje już samochodu typowo 4x4
Oglądane 1509 razy