Ogłoszenie


Contact Information
Contact Krzysztof
: 505746909
: raszyn, mazowieckie
: 6,300.00 PLN
More Information
Witam
Sprzedam Skodę 130 Rapid z 1983 roku sprowadzoną w latach 90 z Holandii. Skoda ostatnie 15 lat przestała w garażu. Odświeżyłem lakier, założyłem nowe przewody od chłodnicy, cybanty, filtr paliwa, odrestaurowałem kierownice, boczki drzwi, udało się uruchomić silnik czyli nowa kopułka,palec,świece, kable napięciowe itp. Auto potrzebuje jednak poskładania do końca min.odpowietrzenia sprzęgła poczyszczenia hamulcy podczepienia elektryki itp. Blachy są oryginalne poza jednym nadkolem przednim (naklejki również dlatego zdecydowałem się na odświeżenie lakieru a nie nakładanie nowego),progi,podłoga itp jak w 6letniej hondzie! Numery auta zgadzają się z tym w dowodzie, tabliczki znamionowe itp.dowód rejestracyjny posiadam. W wyposażeniu podgrzewana tylna szyba.Auta te są bardzo rzadkie i dużo warte po doprowadzeniu do używalności. Skrzynia jest oryginalna natomiast silnik pochodzi z Passata 1.6 i ma 100koni! Do auta posiadam nadmiar części (lampy do auta + zapasowe) łącznie ze zderzakami i zapasowymi listewkami. Boczki przednie są ze sztucznej skóry czekam aż doślą mi gałki od podnoszenia szyb nowe i można montować! Skoda posiada holenderską instalację gazową (odłączoną) więc na upartego można podłączyć. 🙂 Porobiłem miejscami zaprawki lakiernicze gdyż właściciel poprzedni tam gdzie była rdza zeszlifował i zabezpieczył farbą tlenkową. po 15 latach rdza nie wyszła więc nie ruszałem tego i zalakierowałem pod kolor. Progów nie malowałem barankiem itp żeby można było zobaczyć w jakim dobrym są stanie,a po podłodze chodziłem (ważę 95kg) i nie wpadłem jak we flinstonach. Skoda z przodu wygląda na Dodga Chellengera z tyłu natomiast przypomina Porsche. Jest do majstersztyk czeskich projektantów!
Do skody kupiłem numery startowe aut z lat 80' i dodaję je w komplecie. W zamiarze miałem Skodę wystylizować na auto sportowe. Sprzedaję część kolekcji aut ze względu na wyjazd za granice.

Cena do negocjacji.

Po Poskładaniu skoda będzie w kręgu zainteresowania na każdej imprezie motoryzacyjnej. W innym moim ogłoszeniu Volvo Coupe 340. Mogę sprzedać pakiet!
Oglądane 2746 razy