Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin
: 660 681 724
: Bolesławiec, Dolnośląskie
: 39,999.00 PLN
More Information
Witam serdecznie ! Mam dziś do sprzedania auto marki Mercedes-Benz, klasa S serii W126 w przedłużonej wersji SEL oraz z topowym silnikiem V8 5.6 l w najmocniejszej i ostatecznej specyfikacji 300 KM. Auto długo szukane pod siebie, chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym i jako fan marki wozić tym pięknym egzemplarzem w wolnych chwilach pary młode do ślubu. Jednak z przyczyn osobistych jestem zmuszony zrezygnować z tego pomysłu i rozstać się z gwiazdą. Auto specjalnie przywiezione z Francuskiej Riviery, aby uniknąć niekończących się problemów z korozją, która tutaj nie występuje. Bardzo unikalny egzemplarz zarówno pod względem kolorystyki ( białe nadwozie i kremowe/toffi wnętrze ) jak i wyposażenia. Oprócz standardowych rzeczy w W126 takich jak :

- el. 4 szyby i lusterka
- ABS
- poduszki powietrzne
- aktywne czyszczenie lamp
- el. szyberdach

Ta konkretna sztuka może się poszczycić :

- el. regulowanymi fotelami z pamięcią
- klimatyzacją
- el. regulowaną kolumną kierowniczą !
- tempomatem
- el. regulowaną tylną kanapą
- oryginalnym Mercedes-Benz centralnym zamkiem otwieranym i zamykanym z pilota !
- hydraulicznym ( wszystkie 4 koła ), samopoziomującym się zawieszeniem, jest to niebywała rzadkość, można samemu regulować wysokość pojazdu, natomiast powyżej 100 km/h auto samo się delikatnie obniża i utwardza, coś jak ABC w nowszych odpowiednikach, niezwykle wytrzymałe i komfortowe.
- el. roleta tylnej szyby
- oryginalny Mercedes Benz dopinany hak holowniczy
- systemy kontroli trakcji oraz bezpieczeństwa ASR, SRS,BAS

Przy aucie od przywiezienia do kraju osobiście przeze mnie od drugiego w historii właściciela, nie było kompletnie nic ruszane, nawet płyny, filtry i oleje. Chciałem to robić na spokojnie wiosną. Tapicerka jest jasna i dosyć brudna, stąd na zdjęciach nie ukazuje swojego prawdziwego uroku. Jednak wszelkie dopieszczenia i zabiegi pielęgnacyjne zostawiam nowemu właścicielowi, tym bardziej, że dla pasjonata to sama przyjemność a każdy ma swoje techniki i indywidualne podejście do pojazdu. Aby oszczędzić swój i Państwa czas, załączam zdjęcia newralgicznych ze względu na korozje lub wycieki miejsc, takich jak wnęka koła zapasowego, podszybie, rogi/doły drzwi ( widoczne zabrudzenia i przebarwienia, to nie rdza, czy brud a jeszcze fabryczna konserwacja ! ), podłoga podwozia, podłużnice, ranty jak i całe nadkola oraz dyfer, skrzynia, silnik. Na chwile obecną padła pompa zawieszenia hydraulicznego. Druga jest już w drodze do mnie, tak więc dołożę ją do auta, lub gdy znajdę czas wymienię ( uwaga, po naprawie pompy cena auta może wzrosnąć, obecna cena jest za auto z awarią ) poza tym KAŻDY element mechaniczny, czy też elektroniczny działa w 100%. Zjadłem zęby na Mercedesach, więc wiem co mam i co sprzedaje. Cena bardzo atrakcyjna wynikająca z awarii, pory roku oraz potrzeby gotówki. Nie interesuje mnie jakakolwiek zamiana, zgadzam się na sprawdzenie auta na koszt kupującego w dowolnym miejscu w obrębie mojego miasta. Auto do oglądnięcia w Bolesławcu 59-700 po 50 km od Zgorzelca i Legnicy, 100 km od Wrocławia i jakieś 350 od Warszawy i Krakowa. Proszę szanować swój oraz mój czas, w razie pytań od zdecydowanych kupców zapraszam do rozmowy 660 681 724. Pozdrawiam serdecznie !
Oglądane 600 razy