Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marek
: 501 747 645
: Białystok, Podlaskie
: 32,000.00 PLN
More Information
Sprzedam odrestaurowany i bardzo zadbany brytyjski Klasyk MGB z 1978 roku –wersja amerykańska w kolorze Racing Green.

MG model MGB
-1978
-silnik 1,8 o mocy 96 KM

Samochód sprowadzony do Polski od pierwszego w grudniu 2013 roku właściciela (bez kolizji –mam wszystkie zdjęcia) i poddany renowacji :
-kapitalny remont silnika (nowe tłoki, pierścienie, panewki, łańcuszek rozrządu, uszczelniacze, regeneracja głowicy /planowanie itp.)
-nowy oryginalny alternator
-nowa oryginalne pompa paliwa
-wymiana układu paliwowego
-regeneracja układu kierowniczego
-wymiana układu wydechowego
-naprawa układu hamulcowego (nowe szczęki, tłoczki, przewody gumowe)
-konserwacja profili i podwozia
Wszystkie naprawy wykonano na oryginalnych częściach sprowadzany z zagranicy. Posiadam dokumentację zdjęciową z przebiegu procesu odrestaurowywania.

Projekt pochłonął 2 lata ze względu na szczegółowość i dokładność prowadzonych prac. Samochód jest wyposażony w silnik 1,8 o bardzo dobrej dynamice dzięki zainstalowanemu gaźnikowi WEBERA nadającemu sportowy charakter. Zamontowano oryginalny spojler moss-mottors oraz halogeny stylizowane na tamtą epokę. Samochód wyposażony jest w dach składany , sprawne radio z epoki, wyciąganą antenę, bagażnik na tylnej klapie . Pojazd garażowany oraz kierowca niepalący.
Pojazd ubezpieczony oraz posiadający przegląd. Został zarejestrowany na zwykłe tablice (choć można go na zabytek bo odbudowany na oryginalnych częściach) ze względów praktycznych –przekraczanie granicy bez zgody konserwatora.
Oglądane 633 razy