Ogłoszenie


Contact Information
Contact Jacek
: 735043165
: Chełm, Lubelskie
: 16,500.00 PLN
More Information
VW GOLF MK1 2,8 vr6 1979r

Auto po kompletnej odbudowie pod koniec 2013 roku.

Swap silnika na 2,8 vr6 170KM (B3), swap hamulców - przód zaciski ATE 280mm tarcze nacinane, tył golf4 256mm tarcze nacinane, większe serwo, nowe półosie, nowy lakier, nowa instalacja paliwowa (przewody o zwiększonej średnicy), nowa instalacja elektryczna, zrobiona komora silnika na czysto, osłona miski olejowej, największa możliwa chłodnica, filtr stożkowy, rozpórki, zawias gwint TA, ładny i zadbany środek robiony na GTI, nowe gąbki w fotelach, deska we flocku, kierownica GTI , boczki z materiałem, dodane elektryczne wspomaganie kierownicy, dodatkowe zegary w tunelu, wymienione zderzaki na chrom, dodane sierpy na poszerzane nadkola, światła tył oryginalnie przyciemniane, przód seria, wydech ładnie zrobiony, brzmi świetnie, ale bez chamstwa, robienia przesadnego hałasu i zmartwień o odebranie dowodu.

Auto stoi na 15tkach BBS RM, z przodu 2 nowe (1000km) opony TOYO PROXES T1R 195/45, tył PIRELLI 195/45.

W aucie zamontowany sekwencyjny gaz (wbity w dowód, za to niewidoczny na pierwszy rzut oka ani na zewnątrz, ani pod maską) Nieduża butla w kole, Spalanie od 11 do... Zasięg na zbiorniku do ok. 250km

Poza oponami wymieniłem sprzęgło - nowe, komplet (przebieg ok 2000km)
Akumulator wywalony do bagażnika (nowy)

Dodaję zapas (Nankang NS2) na ładnej feldze INTRA i parę innych pierdół.

Posiadam i mogę wysłać więcej zdjęć, również ze stanu przed odbudową i w trakcie.

Golf ma ciekawą historię, ale nie będę się tu rozpisywał, zapraszam do obejrzenia i pogadania. Choć nie jest utrzymany w pełnym oryginale to wartość samochodu z tego rocznika może już tylko rosnąć. Auto ma niewielką masę i duże pokłady mocy. Nie jest to komfortowa limuzyna, ale nadaje się do jazdy na co dzień, jak i do zabawy (potrafi zaskoczyć..) czy na zloty (brało udział w kilku zlotach i imprezach bez problemu się kwalifikując) Jest też świetną bazą do dalszych modów. Ma proste i skuteczne rozwiązania techniczne, przy normalnej jeździe nie zabije portfela, nie bałbym się jechać nim w żadną trasę. Daje cholernie dużo przyjemności z jazdy i potrafi podnieść adrenalinę, do tego masa uśmiechów i lajków ze strony innych kierowców.

Auto zdrowe, sprawne, jest do zrobienia kilka drobnych rzeczy lakierniczych (żadnych dziur i niespodzianek) i kilka drobnych wymian eksploatacyjnych, które zostawiam przyszłemu nabywcy.

Do końca października do obejrzenia w woj. lubelskim w powiecie chełmskim, ok. 50 km od Lublina, 200 od Warszawy, 300 od Krakowa, od Listopada w Warszawie.

Z wyżej wymienionych powodów auto chcę sprzedać sprawnie, a nie sprzedawać przez pół roku, czy dłużej. W aucie jest sporo gratów które mają swoją wartość, lub/i nie są tak łatwo dostępne, uważam że cena jest adekwatna do stanu i do środków jakie zostały w to auto zainwestowane i jest do negocjacji, ale niedużej, rozsądnej.
Oglądane 7579 razy