Ogłoszenie


Contact Information
Contact Konrad
: 732947239
: Tychy, Śląskie
: 3,500.00 PLN
More Information
Dane techniczne:

- model: Kadett
- marka: Opel
- rocznik: 1981
- przebieg: 142 000
- pojemność silnika: 1200cm3
- stan: dobry


Mam na sprzedaż rzadko spotykanego już na drogach Opla Kadetta D z roku 1981. Stan techniczny oceniam na dobry. W ostatnim czasie zrobiłem w nim:

- Wymiana kompletnego układu hamulcowego przód i tył,
- Wyczyszczony i wyregulowany gaźnik,
- Zmieniony olej i filtry,
- Wymiana świec i przewodów,
- Zregenerowany rozrusznik,
- Zregenerowany alternator,
- Wymiana akumulatora na nowy,
- Ogarnięcie elektryki (nie działały kierunkowskazy, lampy z tyłu i parę innych rzeczy)
- Całkowicie NOWY (15letni) układ wydechowy
- Uszczelnienie silnika


Jest to samochód który zwraca na siebie uwagę, kiedy go kupiłem był to obraz nędzy i rozpaczy (wybita lampa, szyby, lakier cały zmatowiały, popisany przez dzieciaki markerami, stał na kapciach - ogólnie był zapuszczony) przez okres użytkowania doprowadziłem go do obecnego stanu i teraz cieszy oko.

Samochód kiedyś przeszedł remont blacharski, została wyspawana cała podłoga oraz progi. Został polakierowany na obecny bliżej nieokreślony odcień żółtego. Na obecną chwilę wszystko jest sprawne. W przyszłości wypadałoby zrobić zawieszenie. Aby wizualnie była z niego "perełka" trzeba było zająć się paroma wykwitami rdzy (nadkole lewe tył, "kalafior" na prawych drzwiach, pas przedni).


Ogólnie rzecz biorąc, to tych Kadettów praktycznie już nie ma bo większość po prostu przegniła. Dlatego myślę, że cena podana w ogłoszeniu jest adekawatna do całokształu samochodu. Dodatkowo, pojazd na fajną historię którą opowiem potencjalnemu nabywcy.

Do autka dorzucam drugi komplet kół, stalowych. Obecnie stoi na 15' felgach Remotec. Nie jest to samochód idealny, ale na pewno wyjątkowy.Cena jest oczywiście do negocjacji.
Oglądane 1871 razy