Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 89,900.00 PLN
More Information
Do sprzedania Lancia Delta HF Integrale 8v z 1988 roku

Samochód bardzo rzadko spotykany i unikatowy samochód. Prawdziwa motorsportowa legenda – wielokrotny rajdowy mistrz świata. Jego ceny w ostatnim czasie rosną w szalonym tempie

Samochód sprowadzony z Teneryfy, odkupiony od drugiego właściciela (rok urodzenia 1958), który posiadał go 22 lata. Wyjątkowo zadbany i szanowany egzemplarz – jeden z kilku samochodów klasycznych w garażu poprzedniego właściciela. Samochód cały czas używany weekendowo i zawsze garażowany. Dzięki temu, a także dzięki wyjątkowo suchemu i ciepłemu klimatowi zachowany w doskonałym stanie i bez grama rdzy. Samochód z bardzo bogatą historią serwisową, plikiem faktur, przeglądów itp. W kraju poddany profesjonalnemu detalingowi w firmie DR Tomson

Lakier/blacharka: Na całym samochodzie drugi lakier. Brak śladu napraw powypadkowych. Brak ognisk korozji. Progi i podłoga samochodu zachowane w doskonałym stanie. Na kilku elementach minimalne wgniotki i mankamenty lakiernicze. Na uwagę zasługuje doskonały stan zachowania podwozia i wszystkich elementów konstrukcyjnych – nie ma na nim nawet śladu korozji.

Wnętrze: Bardzo ładnie zachowane w oryginalnym stanie, w pełni kompletne. Jedynie na fotelu kierowcy widać niewielkie przetarcia materiału. Fotele są nie przełamane, sprawne i nie były poddawane renowacji – są w oryginalnym stanie.
Silnik/napęd: Zarówno napędy jak silnik pracują bardzo dobrze. Wszystko na bieżąco serwisowane (pełna historia serwisu). Silnik legitymuje się odpowiednia mocą, a skrzynia jest precyzyjna nawet przy szybszej zmianie biegów.

Zawieszenie: Brak luzów i oznak większego zużycia. Samochód stabilny także przy większych prędkościach.

Koła/opony/hamulce: Oryginalne felgi w bardzo ładnym stanie. Komplet czterech, nowych opon Bridgestone Potenza. Hamulce w pełni sprawne.
Oglądane 976 razy