Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 22,900.00 PLN
More Information
Do sprzedania Mercedes Benz 280SE z 1985 roku z przebiegiem 147 000 km.

Samochód w ciekawym zestawieniu kolorystycznym – kolor lakieru 355 DiamondBlue wraz z granatowym, welurowym wnętrzem. Przebieg samochodu to 147000 km, potwierdzony przeglądami oraz fakturami z serwisu. Egzemplarz zachowany w bardzo dobrym stanie, świeżo po wymianie oleju, filtrów i świec.

Mercedes zachowany w oryginalnym stanie, jest pełni zgodny z VIN. Samochód doskonale się prezentuje i na żywo robi ogromne wrażenie. Wszystkie chromy i zdobienia są w doskonałym stanie, a dwutonowe malowanie nadaje temu auto niesamowitego stylu. Auto wręcz płynie po drodze i pozwala na komfortową, sprawną podróż w dobrym stylu.

Lakier/blacharka: Na całym samochodzie, oprócz dachu, znajduje się drugi lakier. Brak śladu napraw powypadkowych. Jedno, niewielkie ognisko korozji w okolicy uszczelki tylnej szyby (2cm średnicy). Progi i podłoga samochodu zachowane w bardzo dobrym stanie. Wszystkie szyby, łącznie z przednią, oryginalne z wybitym oznakowaniem VIN.

Wnętrze: Bardzo ładnie zachowane w oryginalnym stanie, w pełni kompletne. Nosi niewielkie ślady użytkowania np. na elementach drewnianych. Podsufitka w bardzo dobrej kondycji. Radio Pioneer z lat 90-tych razem ze zmieniarką CD w bagażniku. Wyposażenie elektryczne samochodu w pełni sprawne.

Silnik/napęd:Silnik pracuje bez zastrzeżeń. Skrzynia biegów zmienia biegi płynnie, bez szarpnięć.

Zawieszenie: Brak luzów i oznak zużycia. Zapewnia odpowiedni komfort dla tego typu auta.

Koła/opony/hamulce: Felgi w bardzo ładnym stanie. Hamulce działają bez zastrzeżeń, płynnie zwalniają samochód nie powodując wibracji.
Oglądane 3011 razy