Ogłoszenie


Contact Information
Contact Zbigniew
: 606427714
: Swarzędz, Wielkopolska
: 6,900.00 PLN
More Information
HONDA CRX ED9
Witam sprzedaję moje oczko w głowie które wyciągnęło ze mnie trochę gotówki jeszcze tej gotówki będzie potrzebować ale sprawny pasjonat ogarnie wszystko do reszty i będzie cieszył się mega klasykiem tak bo to już umierający gatunek.
Auto oryginalnie posiadło silnik D15Z5 jednak silnik od razu wyjechał z komory i został przełożony od swieżony D16A9 który jeszcze pojeździ 🙂 Silnik cały ogarnięty wraz ze sprzęgłem.rozrządem i wszystkim co należało wymienić.Przeczep robiłem od przyjaciela któremu mogę zaufać i wiem że wszystko zostało zrobione jak należy 🙂 Buda pomalowana na mat myślę że nie najgorzej kilka poprawek i będzie petarda 🙂 Posiadam zdjęcia poprzedniego właściciela jak rex wyglądał przed malowaniem.
-trochę ogarnięta zawiecha nowe tarcze przód oraz klocki przód tył i elementy które nadawały sie do wymiany poza amorami. Skupiłem się na przedniej częsci czyli BHP.Wydech PROEX na przelocie ,sportowy kolektor rozpórka przednia górna. Podobno do Amerykaniec ale ma kilka ubytków przez dewastacje poprzednich włascicieli....Oczywiście nie jeżdżony zimą !:)Pali na dotyk (tak tekst typu mirek handlarz) aku wymieniony wszystko sprawne. Auto na oponach 195/50/15 felgi z 7gen coupe.Dużo by pisać po więcej proszę wpadać lub dzwonić 🙂

-1991
-przebieg ponad 200tkm
-D16A9
-STAN DB
-OC WAŻNE DO MARCA 2017
-BRAK PRZEGLĄDU/ BRAK CZASU NA UŻYTKOWANIE SAMOCHODU BO MAM FIRMOWY..
Oglądane 952 razy