Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin
: 733788725
: Warszawa, Mazowieckie
: 10,000.00 PLN
More Information
Na sprzedaż jedyny taki egzemplarz dość popularnego auta, Honda Accord V w poliftowym nadwoziu. Samochód jest z 98 roku, obecny przebieg to około 260000km ale ze względu na codziennie użytkowanie wciąż się zmienia. Obecnie w samochodzie zainstalowany jest silnik 2.2 vtec 150KM. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posiada wymienioną znaczną część elementów eksploatacyjnych począwszy od oleju a skończywszy na sondzie lambda poprzez wydech, hamulce, zawieszenie etc. Samochód w podstawowej wersji posiadał nieco mniej udogodnień ale na tą chwilę wyposażony jest m.in. w:
pełne skórzane wnętrze, boczki, kanapa, fotele, podłokietnik
swap na 5x114,3
hamulce przód 300mm + 2 tłoczkowe zaciski
zawieszenie koni sport + sprężyny obniżające
pełen pakiet dokładek, tył przód boki
lip na tylna klapę
osłony reflektorów
halogeny
wygłuszenia maski, podłogi, boczków, grodzi z obu stron, tylnej polki, kanapy
tempomat
abs
wspomaganie
elektryczne szyby i szyberdach z domykaniem
klimatyzacja
spryskiwacze reflektorow
roleta tylnej szyby
grzane i elektryczne oba przednie fotele + wyprowadzona wiązka pod grzanie kanapy tylnej
elektryczna antena z halfem
7 glośników
owiewka szyberdachu
podwójne światlo p-mg tylne
dedykowany tłumik końcowy hondy
białe kierunki boczne
elektryczne i grzane lusterka
map light przód
dedykowana akcesoryjna skórzana kierownica.
Auto służy do codziennej jazdy, nie posiada instalacji gazowej, jest niezawodne i bardzo wygodne. Niestety mankamentem na którego zrobienie nie mogę sobie teraz pozwolić są nadkola i progi, które niestety wyszły nieco szybciej niż przewidziałem. Progi i nadkola wyglądają brzydko i psują cały wizerunek auta, nie mniej jednak podłoga jest zdrowa a samochód podnosi się za wszystkie punkty do podnoszenia. Dodatkowo w tej chwili jest do wymiany łożysko koła z przodu ale mam już zakupione nowe więc prawdopodobnie zdążę wymienić przed sprzedażą.
Elementy które znajdują się na aucie (dokładki, lip, osłony reflektorów, itd.) są bardzo rzadkie i trudno osiągalne a skompletowanie ich zajęło mi sporo czasu i pieniędzy. W zbudowanie tego auta wsadziłem mnóstwo pracy i serca, dlatego też uważam, że jest warte swojej ceny i przede wszystkim godne uwagi, ponieważ zdecydowanie się wyróżnia na tle innych Hond. Nie jest to Civic czy Prelude jakie można spotkać zazwyczaj w podobnej konfiguracji a dość oryginalny w takim pakiecie samochód, który śmiało pomieści całą rodzinę, bez konieczności przerabiania połowy samochodu.
Accord wymaga dopieszczenia i zdaję sobie z tego sprawę, dlatego też cena jest do negocjacji ale rozsądnej. Ten egzemplarz to fajny youngtimer jeśli nie już to za niedługi czas i chciałbym żeby znalazł nabywcę, który to doceni.
Polecam ten samochód każdemu kto lubi mieć coś wyjątkowego, co nie zwraca na siebie uwagi laików a jedynie prawdziwych miłośników motoryzacji.
Oglądane 1050 razy