Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotrek
: 606632343
: Warszawa, Mazowieckie
: 8,990.00 PLN
More Information
Wystawiam na sprzedaż niezwykle ciekawe i nietuzinkowe auto, jakim bez wątpienia jest ta Honda Prelude III generacji. Auto sprowadzone zostało z Niemiec, gdzie posiadało 3 właścicieli. Samochód jest bezwypadkowy i w pełni sprawny. Auto prowadzi się jak po sznurku. Mechanicznie jest w pełni sprawne i nic mu nie dolega. Ma ważne Niemieckie badanie techniczne do 07.2017r.
Honda wyposażona jest w dwu litrowy silnik generujący moc 109 koni mechanicznych. Silnik jest po wymianie oleju. Pracuje równo, jest suchy. Automatyczna skrzynia biegów pracuje jak należy, jest w pełni sprawna. Zawieszenie hondy nie wymaga napraw, jest zbite i sztywne ale dostatecznie komfortowe. Wnętrze prezentuje się tak jak widać na fotografiach. Brak przetarć dziur lub innych tego typu "kwiatków. Fotele przednie jak również kanapa nie noszą śladów zużycia. Welury są w bardzo dobrym stanie. Auto ma w chwili obecnej niespełna 90 tyś. km pzebiegu i każdy element wewnątrz auta jest sprawny i działa.
Blacharsko honda przezentuje się bardzo dobrze. Nie targają jej bolączki typowe dla tej marki, mianowicie, nadkola progi, podłoga, wszelkie newralgiczne miejsca są czyste i wolne od rdzy. Samochód ten daje bardzo dużo frajdy i traktowany z odpowiednią pieczołowitością dostarczy dużo uśmiechu nowemu właścicielowi.
Honda sprzedawana jest opłacona i przygotowana do rejestracji, ubezpieczona i gotowa do drogi. Dowodem zakupu jest faktura.
Auto można oczywiście sprawdzić w dowolnej stacji diagnostycznej, warsztacie, bądź Autoryzowanej stacji obsługi Hondy.
ZAPRASZAMY!

Poniżej:
Numer vin oraz zdjęcia auta
JHMBA42700C310196
TEL. Piotrek 606 632343, Łukasz 601360746
Oglądane 1726 razy