Ogłoszenie


Contact Information
Contact Marcin Wolniak
: 518418603
: Wrocław, Dolnoślaskie
: 8,999.00 PLN
More Information
Do sprzedania kompletna, jeżdżąca Monza z 1984 roku z silnikiem 2.0 - w tej wersji wyprodukowane zostało jedynie 907 sztuk, wiec mowa tu o bardzo rzadko spotykanym egzemplarzu. W moich rękach auto od 2012 roku, odkupiona od właściciela który miał ją przez ponad 14 lat. Auto nigdy nie widziało zimy, praktycznie cały czas garażowane. Używane sporadycznie,jednak regularnie odpalane i jeżdżone żeby nic się nie zastało.

Zrobiona opinia rzeczoznawcy samochodowego (koszt 500zł), który ocenił stan na dobry. Monzę można bez dodatkowych kosztów rejestrować na zabytek, jednak jest to w moim przypadku zbędę, gdyż OC w PZU kosztuje jedynie 190zł na rok. OC świeżo wykupione, ważny przegląd.

Brak rdzy co jest rzadkością przy Oplach!!! Lakier nie jest idealny, ale jak na 32 lata to auto prezentuje się całkiem dobrze. Ładny środek, podsufitka jak nowa.

Minusem jest niesprawna nagrzewnica (do regeneracji koszt około 200zł), nie złożone i nie zamontowane halogeny oraz popękana od słońca deska rozdzielcza, co jest standardem w starych oplach.

Przez ostatnie cztery lata zostało wymienione:
przedni zderzak
lampy przód
kierunkowskazy
przednia szyba (koszt 1000zł z wymianą!!!)
2 listwy boczne
tylna blenda
sworznie
łączniki stabilizatora
gumy stabilizatora
kopułka
palec rozdzielacza
świece
aparat zapłonowy
kable zapłonowe
akumulator
wszystkie płyny i filtry

Zapraszam na jazdę próbną do Wrocławia. Dużo dodatkowych części. Więcej informacji udzielę telefonicznie - 518418603
Oglądane 7586 razy