Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 606632343
: Warszawa, mazowieckie
: 16,900.00 PLN
More Information
Dzień dobry

Sprzedam kultowe już auto marki BMW, model e30 2d, coupe wyprodukowane w roku 1985r., jest to tzw. "wąska lampa". Auto pochodzi ze Szwajcarii, gdzie kupione zostało od osoby prywatnej.

Samochód ten jest bezwypadkowy i utrzymany w nienagannym stanie technicznym. Silnik m20b20 generujący 129 koni mechanicznych sprawuje się bardzo dobrze, pracuje równo, nie występuje częsty problem falowania obrotów na biegu jałowym, zaraz po odpaleniu. Ma moc w pełnym zakresie obrotów, jest suchy i pozbawiony wycieków. Automatyczna skrzynia biegów pracuje zgodnie z przeznaczeniem, nie szarpie nie przeciąga, zmienia biegi jak należy. Układ wydechowy jest szczelny, zdrowy i nie wymaga naprawy.

Zawieszenie jest zbite, zwarte. Auto prowadzi się pewnie, amortyzatory są w dobrej kondycji. Wnętrze tego 31-letniego BMW prezentuje się bardzo dobrze. Jasne welurowe fotele i kanapa są w jednym kawałku, w pełni sprawne. Brak przetarć lub dziur. Na siedzisku kierowcy widoczne są ślady naprawy. Uprzedzając domysły- siedzisko te nie rozpada się, elementy materiału nie "puszczają". Deska rozdzielcza pozbawiona jest zarysowań dziur, etc., lub co gorsza pęknięć. Każdy przełącznik wewnątrz auta działa. Szyberdach jest w pełni sprawny, panel Check działa. Zegarek elektroniczny jest sprawny. Elektrycznie sterowane lusterka działają. Radio także. Auto w chwili obecnej ma 267000km przebiegu.

Blacharka w tym aucie prezentuje się równie dobrze jak powyższe opisane elementy. Nadkola sa zdrowe i wolne od rdzy, podłoga i progi również. Doły drzwi i klapka wlewu paliwa pozbawione korozji. Odpływy w szyberdachu także. Ogółem jest to bardzo ciekawy egzemplarz BMW E30 w dobrej kondycji. Auto, które przykuwa wzrok i potrafi dać dużo radości, jeśli nowy właściciel będzie dbał o auto z należytą pieczołowitością.BMW sprzedawane jest jako opłacone, ubezpieczone i przygotowane do rejestracji. Dowodem zakupu jest Faktura.


http://allegro.pl/show_item.php?item=6447261494


Poniżej zdjęcia auta.

tel. 606632343
Oglądane 3912 razy