Ogłoszenie


Contact Information
Contact Mateusz
: 517312815
: Kozy, śląskie
: 10,500.00 PLN
More Information
Sprzedam Mercedesa W124 300D, stan bardzo dobry.
Samochód posiadam od ponad 6 lat i jestem trzecim właścicielem, poprzednim właścicielem był starszy pan.
Miałem go wyremontować i zostawić dla siebie ale priorytety finansowe się zmieniły. Przebieg wg licznika to ok 365000, nie wiem czy prawdziwy bo te modele robią często ponad 500000 przebiegu i nie wyglądają na takowy. Wszystkie naprawy robione na bieżąco, nigdy nie kupowałem tanich części. Silnik 3 litrowy diesel, chodzi równo i pali bez problemu, świece wymienione początkiem ubiegłego roku.

Samochód ładnie utrzymany, w środku nie palone, tapicerka czysta, nie poprzecierana. Nowy lakier na całości, przed lakierowaniem autko było rozebrane na części, karoseria wypiaskowana w narożach, przygotowana jak należy. Złote listwy ozdobne to rzadkość, tutaj ładnie zachowane. Konserwacja podwodzia była zrobiona ostatnio dwa lata temu. Szyber działa, antena wysuwana działa (wymieniona na nową), centralny zamek działa z pilota i z zamka drzwi. Wszystkie szyby oryginalne, także samochód nie miał na pewno poważniejszej stłuczki. Nowe opony letnie Goodyear Efficientgrip, zimowe dwie 2-sezonowe, dwie 5-sezonowe (jeszcze jeden sezon oblecą). Alufelgi 16" z polerowanym rantem letnie, zimowe 15", bardzo łanie się prezentuje na obu kompletach kół.

Do ideału jeszcze mu brakuje, coś stuka w moście i jest parę drobnych spraw do naprawy, ale trzeba pamiętać, że samochód ma 25 lat. Samochodem jeżdżę przynajmniej raz w tygodniu także nie jest zastany.
Sprzedaję go z żalem, ale obecnie nie mam garażu a szkoda mi go trzymać na zewnątrz i też nie mam potrzeby posiadania dwóch samochodów.

Polecam, bo coraz mniej ładnych egzemplarzy tego świetnego samochodu. Kontakt e-mailem lub tel. 517312815
Oglądane 861 razy