Ogłoszenie


Contact Information
Contact Konrad
: 793604170
: Kalisz, Wielkopolskie
: 8,000.00 PLN
More Information
Bmw e30 sedan 4d z 1985roku z silnikiem m20b20 i automatyczną skrzynią, jest to przedliftowa wersja wąskiej lampy. Odróznia sie pasem przednim i paroma innymi rzeczami.
Samochód od 10 lat w Polsce kupiony od pierwszego własciciela w kraju. Przez caly okres garazowany. Wczesniej uzytkowało go starsze małżeństwo w Niemczech. Poprzedni własciciel załozył w nim instalacje LPG.
Mechanicznie auto jest w niesamowitym stanie. Silnik z oryginalnym przebiegiem 140tys. km , skrzynia plynnie zmienia biegi. Silnik suchutki, żadnych wycieków oleju.
Zawieszenie nie wybite, samochód płynie po drodze, żadnych stuków czy jezdzenia od prawej do lewej.
Karoseria w niesamowitej kondycji wszystkie newralgiczne miejsca dla tego modelu są zdrowe. Kwadraty, progi, kieszenie podłużnice, doły blotnikow, nadkola, półka pod akumulatorem, wnęka kola zapasowego w idealnym stanie. Podłoga bez zadnych dziur.
Oryginalne mastyki na błotnikach świadczące o tym ze nigdy nie byly one zdejmowane. Na prawym błotniku wgniecenie, według mnie łatwe do naprawy.
Lakier oryginał POLARIS METALLIC, w niektorych miejscach odchodzi klar (auto ma 31 lat a lakier jest oryginalny)
Tylny zderzak pukniety od słupka na parkingu.
Wnętrze samochodu w niespotykanym niebieskim kolorze, zachowane w idealnym stanie co potwierdza przebieg, zadnego przetarcia. Fotele i kanapa na spręzynach, jak to w PRE. Dywan ze strzyzonego weluru charakterystyczne dla wersji 6 cylindrowych. Oryginalne radio BAVARIA S (działa)
Auto jest bezwypadkowe, jedynie tylny zderzak i przedni błotnik zostaly uszkodzone na parkingu. Autem jezdziła kobieta.
Wszystkie szyby oryginalne
Jest to świetna baza na zabytek, wszystkie częsci są oryginalne.
Auto utrzymane w doskonałym stanie. Gwarantuje, że drugiej takiej w tej wersji i cenie nie znajdziesz.
Posiada ważny PT I OC
Więcej zdjęc moge przesłac mailem
Na więcej odpowiem telefonicznie
Oglądane 1038 razy