Ogłoszenie


Contact Information
Contact Krzysztof
: 883255823
: Wrocław, Dolnośląskie
: 3,000.00 PLN
More Information
Witam wszystkich oglądających,

mam do zaoferowania jeden z nielicznych egzemplarzy Citroena BX 19 TRD MKI "Zoltar" 1985r - w kraju ilość ich można policzyć na palcach jednej ręki. Co tu dużo mówić - o wiele ciekawszy niż MKII których jest dość dużo.

Samochód urzeka swym komfortowym zawieszeniem oraz fotelami które są niesamowicie miękkie i wyprofilowane.

Citroen jeździ od nowości po polskich drogach - posiadam do niego kompletną i oryginalną dokumentację : kopertę nadaną przez citroena do właściciela, instrukcje, fakturę zakupu, broszurki, odprawy celne i mnóstwo innych zapakowanych w oryginalny folder.
Posiada silnik Diesla 1.9 który jest sprawny, bardzo sprawnie napędza i zadowala się 5-6 litrami ropy.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie - nie ma nigdzie dziur, parchów - jest zakonserwowany, malowany był kilkanaście lat temu jednak lakier trzyma się bardzo dobrze. Do malowania jest przedni prawy błotnik gdyż był w średnim stanie - ten jest prosty i bez rdzy/szpachli.
Wnętrze również zachowało się w dobrym stanie - nic nie jest poprute. Lekko spatynowane.
Posiada 4x elektryczne szyby, centalny zamek, wełniane fotele, rolety na tylnej półce.
Mechanicznie auto trzyma się na solidną czwórkę - auto ma 31 lat jednak bez problemu dowozi mnie w wybrane miejsca i nie boję się nim podróżować. Niedawno zrobione przednie zawieszenie, we wrześniu 2015 nabite gruszki, miesiąc temu wymieniony akumulator na fabrycznie nowy.

OC i przegląd do połowy 2017 roku więc i z tym ma się spokój na długi czas. Wszystko w dokumentach w porządku, nie jest to składak itp.

Bardziej chciałbym zamienić się na inny ciekawy pojazd - niemniej jeśli ktoś byłby chętny na kupno to na pewno dojdziemy do kompromisu. Proszę śmiało dzwonić, nie mam nic do ukrycia.
Oglądane 968 razy