Ogłoszenie


Contact Information
Contact JUSTYNA
: 798159253
: Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
: 5,990.00 PLN
More Information
Opis dla osób zainteresowanych kupnem zwykłej Jetty z 84 roku o silniku 1.6 B : przebieg 203776
Odpala, jeździ, hamuje, nie ma z nią żadnych problemów oprócz nierówno pracującego gaźnika. Wymieniany olej, filtry, termostat, robione zawieszenie. Przegląd przeszła bez najmniejszych zarzutów. Opony letnie, dorzucę zimowe. Lakier do drobnych poprawek.Opis dla sióstr i braci 
sprzedam swoją ukochaną Babcię Jadwigę tzn. Jettę z roku 1984 z niewielkim aczkolwiek bardzo żywotnym serduszkiem 1.6 przepompowującym benzynke  serducho nierówno pracuje na gaźniku (do regulacji) i czterobiegowej skrzyni !
Babina warta uwagi i wszelkich pieniędzy ! posiada nietypowe klimatyczne granatowe wnętrze, które znakomicie pasuje do jej zewnętrznego lakieru. Lakier jak na ten wiek w bardzo dobrym stanie, ale jak wiadomo nie ma ideałów, jak ktoś chce poszukać dziury w całym to na pewno ją znajdzie  więc od razu uprzedzam potencjalnych klientów, którzy chcą kupić trzydziestodwuletni samochód w idealnym stanie, że IDEALNY NIE JEST, ale w przyszłości może być. Fanatyk czytający ogłoszenie na pewno mnie zrozumie 
Jeżdżę tym autem rok wszelkie naprawy robiłam na czas, około mies temu wymieniany olej, filtry itp. Jadzia jest również na nowych mięśniach (robione zawieszenie), chodzi w obuwiu letnim R13(przejeździ jeszcze ze 2 sezony), ale to raczej nie ma większego znaczenia ponieważ pewnie nowy właściciel ubierze ją w nowe piękne buciki. Podwozie zabezpieczone !

Ma wielki potencjał na piękne stare auto, bo klasykiem już jest, interesuję się takimi autami więc trochę się znam na rzeczy. Sama miałam dać babci nowe życie, ale niestety siła wyższa…. Jak na razie swoim klimatem umila mi dojazdy do pracy.
Nie będę sprzedawała więcej informacji gdyż auto trzeba zobaczyć i dać skraść serce. Jak najbardziej pasuje do niej powszechnie znane pojęcie RARYTAS !

Posiadam do niej staaaarą bardzo starą książkę serwisową, ostatni wpis w 2008 roku Chylińscy Warszawa, nie będę przekonywała o jej autentyczności, bo sama tego nie sprawdzałam lecz jakieś tam faktury posiadam. Nie zagłębiałam się w to, ponieważ w zasadzie w tym aucie nie ma co się popsuć, wiadomka, a wszelakie naprawy to przysłowiowe grosze.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich konkretnych zainteresowanych kupnem Babiny i zapraszam do oględzin. 🙂
Oglądane 811 razy