Ogłoszenie


Contact Information
Contact Daniel
: 696819328
: Lidzbark Warmiński, Warmińsko Mazurskie
: 5,600.00 PLN
More Information
Audi 100 c3
1986
208tyś
2.0 diesel

Cygaro sprowadzone z Holandii ponad rok temu. Auto do kraju przywiozłem osobiście, kupowałem je dla siebie. Jest oczywiście zarejestrowane w kraju.

Auto ma prawie w pełni oryginalny 30 letni lakier. Zero napraw blacharskich i bezwypadkowa przeszłość pozwoliła podwójnemu ocynkowi przetrwać bez najmniejszej skazy w postaci korozji. Nie ma nawet najmniejszego purchelka. Podwozie w idealnym stanie. Nadal fabryczna konserwacja. Oryginalny 30 letni wydech z nierdzewki, nigdy nie łatany i nadal wygląda znakomicie.

Silnik, pompa wtryskowa i pompa wspomagania suche. Brak problemów z odpalaniem, kopcenia czy tym podobnych historii.

Wnętrze w bardzo dobrym stanie poza mieszkiem od hamulca ręcznego. Tapiceka idealna.

Po sprowadzeniu, czyli przy przebiegu 203.tyś zrobiłem kompletny rozrząd wraz z pompą wody. Profilaktycznie wymienione simmeringi wału i wałka rozrządu, tak aby do kolejnej wymiany spokojnie bez konieczności ingerencji w rozrząd zrobić 60 tyś.
Wyeliminowane luzy w zawieszeniu (wymienione przedni prawy wachacz, gumy stabilizatora, przegub). I masa innych mniejszych rzeczy. Jeszcze w holandii zrobione kompleksowo tylne hamulce (Szczęki cylinderki itp)
Auto praktycznie bez wkładu, wsiadać i jeździć. To nie tylko moje gadanie tylko stan faktyczny, auto jest zdrowo doinwestowane. Naprawde w super stanie, po 30 latach bez remontów połowy auta chyba tylko audi może tak wyglądać...

Pracuje jako mechanik samochodowy więc jest możliwość wjazdu na kanał i oględzin od spodu.
Więcej zdjęć na maila. Także podwozia.

Auto ma wspomaganie i centralny zamek. Działają bez zarzutu.
Tel.
Oglądane 1652 razy