Ogłoszenie


Contact Information
Contact Andrzej
: 797778529
: Gdańsk, Pomorskie
: 3,000.00 PLN
More Information
Na sprzedaż wozidło do jazdy z klekotem pod i gwiazdą na masce. Modelu nikomu przedstawiać nie trzeba, więc daruję sobie specyfikacje i inne techniczne cyferki.

Auto z ciekawą historią, bo zakupione w Polsce, a nie sprowadzane, podobno od nowości krążące w jednej rodzinie.

Silnik to najlepsza część tego wozu, nie bierze oleju, nie bierze płynu chłodniczego, natomiast zaczęła odzywać się pompa vacuum i wypadałoby wymienić poduchy. Ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku i jałowych obrotach nie spada poniżej 2 barów (olej 10W40).

W zawieszeniu słychać prawdopodobnie sworzeń wahacza, lewy przód.

Z budą tragedii nie ma, aczkolwiek szału też nie, widać że była robiona, jednak poprzedni właściciel zapewniał mnie, że tłuczony nie był, za to poprawiany z powodu rdzy. Brakuje plastików bagażnika, parę pierdółek do zrobienia we wnętrzu (m.in. wypranie tapicerki, bo jeździł wcześniej w miśkowych pokrowcach, co postaram się zrobić samemu, jeśli nie zdążę cena automatycznie spada o koszt tego prania)

Wyposażenie, które działa: wspomaganie, dwustrefowy nawiew, korbotronik, elektryczne lusterko, radyjko, ABS, centralny zamek. Baleron ma jeszcze składane elektrycznie zagłówki i elektryczny szyberdach, niestety nie działają.

OC do końca lipca, przegląd dopiero co zrobiony.

Jak najbardziej nadaje się do jazdy, dalszej, bliższej, nie jest to perełka i tego nie ukrywam, pomimo to jest rewelacyjnie komfortowe i niezawodne. Zapraszam do jazdy i negocjacji.

Na wszelkie pytanie chętnie odpowiem telefonicznie. Do auta dorzucam trochę różnych gratów do niego i eleganckie cztery opony letnie, które postaram się założyć wcześniej.
Oglądane 2763 razy