Ogłoszenie


Contact Information
Contact Łukasz
: 511223088
: Białystok, Podlaskie
: 5,000.00 PLN
More Information
Sprzedam swoje oczko w głowie czyli Vento TDI. Auto jest zadbane, wszystkie rzeczy robione na bierząco. Mechanicznie jest w bdb stanie i jestem gotów zrobić tym autem długą trasę będąc pewnym że nic się nie stanie.

Samochód posiadam 1,5 roku. W silniku 3 miesiące temu został wymieniony kompletny rozrząd z pompą wody, wszystkie paski, oleje ( nawet w skrzyni ), filtry. Kompletny przegląd. Blacharsko podłoga jest cała, przydałoby się zakonserwować ale nie chce tego robić żeby nie było że coś ukrywam. Nie była spawana, jest w bdb stanie jak na 22 lata. Wlew paliwa bez rdzawki, wszystkie osłony pod autem się znajdują.

Na wyposażeniu auta jest:
El. szyby, El. lusterka oraz centralny zamek
MFA ( komputer pokładowy )
Tempomat
Wnętrze z wersji Vento VR6 ( Półkubły z przodu, kanapa dzielona z podłokietnikiem )
Obicie bagażnika welur, podbitka klapy oraz próg gruby plastikowy.
Tylne lampy z wersji US
Słoneczniki z podświetleniem US
Oryginalna dokładka od Vento VR6 szeroka - kto zna temat wie że to nie lada rarytasik

Auto siedzi na gwintowanym zawieszeniu firmy Tuning-ART ( nie wylane, nie zapieczone ), w tylnej belce tuleje zostały zmienione na poliuretanowe co pozwala raz na zawsze zapomnieć o tej bolączce VW 🙂 Zmienione również w ostatnim czasie łożyska z przodu i z tyłu.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie. W auto włożyłem dużo czasu i pieniędzy, tak więc proszę cenić swój oraz mój czas i nie proponować mi 3,000pln. Cena jest oczywiście do negocjacji ale bez przesady.
Możliwość kupienia auta z felgami z ostatniego zdjęcia - Brock B1 16" 9J ET15, wtedy cena 6000pln

Do auta dokładam wszystkie części jakie mam - 2 komplety halogenów, dwie dokładki średnie, grill przejściowy oraz starego typu drugi, kierownica oryginalna, drugi komplet lamp tył US i wiele wiecej.
Oglądane 1592 razy