Ogłoszenie


Contact Information
Contact Mateusz
: 733489427
: Rzeszów, podkarpackie
: 22,500.00 PLN
More Information
BMW 728iA

Benzyna + Gaz

Jestem 3cim właścicielem auta, poprzednim był polak pracujący w niemczech- auto sprzedał, bo jak twierdził nie można poruszać się po DE na rejestracjach Polskich ( pracował tam).

Po kupnie:

-Gaz LPG Tech (Bliźniak Staga) ( reduktor kmw twin, wtryski baracuda itd) przejechane niespełna 5 tyś km ( są dokumenty), porządny montaż. 90% zawieszenia, drążek reakcyjny, wahacze tył, tuleje pływające itd, + oczywiście geometria 3d, niedawno łączniki i gumy stabilizatora przód,Świece fajki,Oleje filtry-5w40 valvoline,sprawdzona odma olejowa,opony zimowe Pirelli na stylingach 25,lampy polift (tzw kryształki)- przedliftowe były spękane stąd decyzja o zmianie ( ale zachowałem dla przyszłego właściciela).

i wiele innych, na wiele wymian mam faktury na inne same paragony.

Minusy:

przednia szyba była wymieniana ( myślę, że przy znajomości niemieckiego można by się doczytać kiedy, bo kwitów jest sporo)

Jedno światło pozycyjne tylne po stronie kierowcy nie działa, brak prądu w kostce,

Brakuje po jednej dyszy w spryskach lamp.

Wydechy tył- ja dążyłem do oryginału, a jeszcze się tym nie zająłem.

Poza wyposażeniem seryjnym:
-gwint low tech,
-głośnik+skrzynia basowa,


Nadwozie w świetnym stanie. Parę rysek, wgniotek w sumie nie ma. Część strony pasażera była lakierowana, nie mam miernika, żeby rzetelnie napisać co i jak). Jedno ognisko rdzy... w sumie to 2x2mm już zabezpieczone przeze mnie- koniec progu przy tylnym lewym kole. Podłoga i spód auta jak nowe, katy na miejscu, osłony itd...

Przebieg około 168kkm, są TUV i papiery z niemieckich przeglądów i kwity z różnych wymian itd. Środek, silnik też potwierdzają stan licznika.

klucze: 2 piloty, jeden portfelowy + grot + Pilot do webasto,

Ogólnie dbam o 7, przy najbliższym cieplejszym weekendzie czeka ją polerka, ostatnio skóry zaimpregnowane colour lockiem strong.

Cena taka, a nie inna, ze względu na co najmniej bardzo dobry stan auta i dość nieduży przebieg.

To by było na tyle.

Auto raczej dla pasjonata, który ceni sobie nienaganny stan auta, a nie sugeruje się jak najniższą ceną.

Pozdrawiam
Oglądane 902 razy