Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 51,900.00 PLN
More Information
Mercedes 190 W201 2.3 16V Cosworth

więcej zdjęć: http://klasycznysalon.com/auto/mercedes-190-2-3-16v-cosworth/

Znaczek „2.3 16V” na klapie zmienia popularnego sedana w sportowy wóz porównywalny z BMW M3. Dzięki współpracy Mercedesa z firmą Cosworth powstał samochód, który został stworzony do tego by dawać czystą przyjemność z jazdy. Wartość Mercedesa w tej wersji bardzo wzrosła w ostatnim czasie. Tendencja ta się utrzymuje i zmierza do wyrównania wartości z E30 M3. Prezentowany egzemplarz to doskonała inwestycja, auto jest w pełni oryginalne, bez żadnych modyfikacji, w doskonałym stanie mechanicznym i wizualnym. Mercedes nie wymaga żadnych napraw czy dodatkowych inwestycji, dodatkowo jest zarejestrowany jako zabytek, co tylko potwierdza wyśmienitą kondycję i pełną zgodność z VIN.

Lakier: Praktycznie na całym samochodzie występuje fabryczna grubość powłoki lakierniczej. Malowane były jedynie tylne nadkola i maska. Lakier równy, bez wad, większych odprysków czy zadrapań. Wykonana pełna renowacja powłoki i profesjonalne zabezpieczenie lakieru.

Blacharka: Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach – pod listwami czy na dołach drzwi. Progi oraz podłoga w bardzo dobrym stanie – brak uszkodzeń i rdzy. Na nadwoziu nie ma żadnych purchli czy ognisk korozji wymagających ingerencji blacharza/lakiernika.

Wnętrze: Oryginalna pół-skórzana tapicerka sportowa wraz z tylną kanapą z podłokietnikiem, brak dziur czy jakichkolwiek przetarć. Podsufitka w bardzo ładnym stanie, tak samo jak wszystkie drewniane i plastikowe elementy. Na desce rozdzielczej czy poszyciu kierownicy nie występują żadne pęknięcia. Wszystkie dodatkowe wskaźniki (akumulator, ciśnienie oleju, temperatura, stoper) są sprawne i działają poprawnie.

Silnik i napęd: Silnik pracuje idealnie, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Świeżo po wymianie oleju i przeglądzie serwisowym. Oryginalna kultowa skrzynia „dog leg” czyli z „jedynką do tyłu”.

Zawieszenie: Wykonany kompleksowy przegląd zawieszenia – brak luzów i oznak zużycia.

Hamulce: Hamulce samochodu w świetnym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.

Oglądane 1049 razy