Ogłoszenie


Contact Information
Contact Bartłomiej
: 791074708
: Zielona Góra, Lubuskie
: 4,500.00 PLN
More Information
Witam. Sprzedam samochód marki Ford Sierra, rocznik 1991 z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1753cm3. Jestem właścicielem od czerwca 2015, przedtem przez ponad 20 lat właścicielem był starszy Pan. Auto przez ten czas garażowane, dzięki temu stan blacharski jest na 5-! Tym minusem jest nadgryziony próg przy tylnym nadkolu. Podłoga jak i inne elementy są w bdb stanie, zero rdzy, zero dziur. Dla osoby zainteresowanej mogę wysłać większą ilość zdjęć. Mechanicznie sprawny. Jeżdżę nim na co dzień i na tą chwilę w okresie letnim nie miałem z nim żadnych problemów. W zimę ciężko odpalał. Został wymieniony akumulator na nowy oraz świece żarowe. Został również wymieniony olej oraz filtr- oleju, paliwa i powietrza, alternator świeżo po regeneracji. Samochód bez elektryki, bez wspomagania. Za to posiada szyberdach, który sprawia, że jazda w słoneczne majowe dni jest jeszcze przyjemniejsza. Z wyposażenia to: radio na kasety, zapalniczka, podgrzewana tylna szyba, dzielona kanapa i to tyle. Spalanie: tyle co nic.. 4-5L/100km. Jak to stary diesel troszkę kopci. Przebieg nie jest mi znany. Z wad to: przednie drzwi od strony kierowcy otwierają się tylko od wewnątrz, nie działa w nich wkładka zamka a wkładka zamka od strony pasażera pracuje z dużym oporem.
Jak na forda sierre, który kojarzy się każdemu z pierwszymi lekcjami latania bokiem lub z pokarmem dla rudej, ten egzemplarz jest w bardzo dobry stanie. Auto dla osoby, która chce czerpać przyjemność z ekonomicznej jazdy oraz klimatu lat 90.
Cena jaka mnie interesuję jest do negocjacji. Rozważę każdą ofertę ale proszę darować sobie tel. z pytaniem czy za 1500zł oddam.

OC do grudnia, opłacona pierwsza rata do czerwca.
Przegląd do lipca.
pozdrawiam Bartek

P.S. sprzedaję bo chcę kupić sobie golfa mk2 🙂
Oglądane 719 razy