Ogłoszenie


Contact Information
Contact Mateusz
: 510725666
: Płynie do Polski, mazowieckie
: 155,000.00 PLN
More Information
Specyfikacja:
Marka: Ford
Model: Mustang
Typ: Fastback
Rok produkcji: 1967
Silnik 289ci/200hp (4,7l/200 kM)
Skrzynia biegów: Automatyczna
Dodatkowe wyposażenie: Wspomaganie kierownicy

Mustang nie wymaga wiele pracy. Wnętrze jest w bardzo dobrym stanie, zostało odświeżone przez obecnego właściciela, który nie chciał zabierać się za lakier, bo dla niego aktualny stan był wystarczający na niedzielne wypady. Lakier ma kilka odprysków i zarysować oraz drobne ogniska korozji, ale podłoga jest w dobrym stanie i nie wymaga pracy. Auto odpala na dotyk, prowadzi się bardzo dobrze dzięki dołożonemu wspomaganiu, w zawieszeniu nic nie puka, a hamulce spokojnie blokują koła przy ostrym hamowaniu. Z silnika nic nie cieknie, ale przydało by mu się dobre czyszczenie. Planujemy kupić nowe pokrywy zaworów oraz filtr powietrza, które sprawią, że będzie prezentował się znacznie lepiej, ale mechanicznie nie będziemy robić nic. Może poza wymianą tylnej uszczelki skrzyni biegów, bo widać, że jest wilgotna. Silnik 289 z dwu gardzielowym gaźnikiem zachowany w swoim oryginalnym stanie, wyprodukowany został w grudniu 66 roku, jakieś 6 miesięcy przed datą produkcji Mustanga. Głowice były remontowane, z utwardzonymi zaworami i gniazdami, czyli dostosowane są do bezołowiowego paliwa i nie potrzeba żadnych domieszek. Automatyczna skrzynia biegów działa bez zarzutów. Radio wygląda klasycznie, ale ma podłączenie do telefonu.

Właściciel sprzedał auto, bo potrzebował miejsca i funduszy na jego nowy projekt pick-up’a o którym marzył od dziecka.
Ciężko było mu rozstać się z mustangiem, który sprawił mu tyle przyjemności przez ostatnie lata, ale marzenia trzeba realizować.
Z autem dostaliśmy komplet dokumentów od obecnego oraz od poprzedniego właściciela, które dokumentują dużą część historii tego niesamowitego auta.
Ponieważ auto jest w tak dobrym stanie mechanicznym rozważamy także zakup kompletu chromowanych klamek, poprawek tylnych lamp, a może nawet przednia szybę, która ma mały odprysk oraz oczywiście komplet uszczelek jeśli zdecydujemy się na położenie nowego lakieru, który zrobił by z niego naprawdę Mustanga pierwszego sortu. Ale na razie wstrzymamy się z tymi decyzjami.

Jeśli znajdzie się chętny zanim auto wypłynie z portu to będzie mógł sam decydować o tym z jakim pakietem części przyjedzie do Polski.

Więcej zdjęć możemy wysłać na maila.

Pełny opis:
http://inwestujwklasyka.pl/pl/ford-mustang-fastback-black/

Wideo:


Cena: 155 000 zł*
*Jeśli znajdzie się chętny do 23.05.2016 roku to cena do dużej negocjacji.
Oglądane 1395 razy