Ogłoszenie


Contact Information
Contact pta
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 17,900.00 PLN
More Information
Więcej zdjeć na stronie: http://klasycznysalon.com/auto/lexus-ls400/

Do sprzedania Lexus LS 400 z 1991 roku.

Lexus w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Oryginalny przebieg 347 000 km w pełni udokumentowany wpisami w książce serwisowej prowadzonej w Autoryzowanym Serwisie Lexusa do końca 2015 roku. Auto odkupione jest od drugiego właściciela, który był w posiadaniu samochodu od ponad 20 lat. Samochód ma środek w idealnym stanie, niebieski welur doskonale pasuje do koloru nadwozia. Tapicerka nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Auto po sprowadzeniu przeszło przegląd i zostały wymienione wszystkie elementy, które tego wymagały. Samochód w tej chwili nie wymaga napraw czy inwestycji. Jedyną rzeczą, którą przyszły właściciel może się zająć jest renowacja oryginalnych aluminiowych felg – są proste i w dobrym stanie, ale przydała by się im lekka renowacja powłoki lakierniczej.

Lakier: w bardzo dobrym stanie, malowane były ranty nadkoli, w celu doprowadzenia lakieru na aucie do stanu idealnego. Lakier po pełnym detailingu, została wyskonana polerka, a także zabezpieczenie woskiem. Brak uszkodzeń, odprysków, rys czy zadrapań. Brak ognisk korozji.

Blacharka: Samochód absolutnie bez rdzy. Brak dziur, parchów, czy rdzawek. Nadowzie jest bezwypadkowe, w bardzo dobrym stanie.

Wnętrze: Całe wnętrze wykończone jest w niebieskich kolorach, welur na siedzeniach jest oryginalny, nie jest wytarty, nie ma dziur. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrza są sprawne.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie. Pracuje idealnie równo, nie występują z nim żadne problemy. Został wykonany pełny przegląd i serwis silnika wraz z wymianą elementów eksploatacyjnych.

Zawieszenie: Samochód wyposażony w zawieszenie pneumatyczne. Cały układ jest w bardzo dobrym stanie, nie wymaga żadnych poprawek. Pracuje idealnie cicho, brak luzów i elementów do wymiany.

Hamulce: W bardzo dobrym stanie, nie wymagają żadnych napraw.
Oglądane 2638 razy