Ogłoszenie


Contact Information
Contact Damian
: 511969933
: Sosnowiec, Śląskie
: 2,000.00 PLN
More Information
Dzisiaj mam do sprzedania swojego Nissana Vanette C22.
Auto w lutym miało stłuczkę, został uszkodzony lewy tył.
Połamane zaczepy od lampy- klosz jest cały (a na allegro kosztuje 40zł), został wgnieciony na ok 3cm lewy bok auta, przez co nie otwiera się klapa (trzeba naciągnąć).

Przed stłuczką auto było w stanie takim jak większość japońskich samochodów z lat '90- rdzewieją ale jadą bez problemu:)
Gdyby nie stłuczka Nissan miał być wyremontowany blacharsko i dalej służyć na wypady za miasto.
Dla kupującego dam namiar na nową oryginalną klapę, prawdopodobnie ostatnią do tego modelu za 80zł, sam miałem kupować ale nie zdążyłem.
Przed kolizją wymieniłem olej i filtry, a w zeszłym roku zrobiłem alternator i rozrusznik.
Mam do auta notes poprzedniego właścicela, który notował w nim wszystko co było robione, łącznie z okresowym płukaniem silnika:) Vanetka jeszcze 2-3 lata temu była na wakacjach w Rumuni, więc musiała być sprawna.

Oddam auto za takie małe pieniądze ponieważ nie jest wychuchane i posprzątane na sprzedaż, wręcz przeciwnie, ostatnie 2 tyg przed wypadkiem pomagało mi w remoncie łazienki i wyjęte są dwa rzędy siedzeń i wykładzina podłogowa żeby się nie zniszczyła, oczywiście mam to wszystko i dam przyszłemu właścicielowi, ale postanowiłem że nie będę tego montował z braku czasu, a przez to widać bardzo dobrze w jakim stanie jest podłoga.

Chętnie zamienię Vanetkę na coś ciekawego, stary motocykl, fiat 126p...
Oglądane 1054 razy