Ogłoszenie


Contact Information
Contact Karol
: 693757241
: Sasino, Pomorskie
: 2,000.00 PLN
More Information
Witam pięknie.
Przedmiotem ogłoszenia jest VW Passat B3 kombi w rzadko spotykanej wersji na rynek amerykański której najbardziej rozpoznawalną cechą są pasy bezpieczeństwa przesuwane po ramie drzwi. Oczywiście to nie jedyna ciekawostka odnośnie tego auta. Samochód posiada w pełni skórzaną tapicerkę, 4 elektryczne szyby, elektrycznie regulowane lusterka, oryginalne lekko przyciemniane szyby, komputer pokładowy MFA i zegary wyskalowane do 260 km/h. Muszę również wspomnieć o "miękkiej" desce rozdzielczej i czarnych plastikach słupków drzwi, czego nigdy wcześniej w tym modelu nie widziałem. Samochód z fabryki wyjechał z benzynowym silnikiem 2.0, ale od 2 lat w komorze silnika gości silnik 1.9 D. W samochodzie zainstalowane zostały największe hamulce przednie, jakie widziałem w B3, w dodatku tarcze są nawiercane, tylne hamulce również tarczowe zamontowane na belce ze stabilizatorem. W związku z przekładką silnika samochód ma kilka wad i cierpi na różne bolączki. Silnik jest sprawny (jeździłem nim kilka dni temu), ale awarii uległ "cerowany" układ elektryczny i auto nie odpala. Jeszcze przed tą awarią wiedziałem, że popsuty jest moduł komfortu i nie działają tylne szyby, ale mam zapasowy moduł, który oczywiście dodam do samochodu. Karoseria jest zdrowa, ale ma gdzieniegdzie jakieś wgniotki, rysy, i purchelki. Podłoga zdrowa.

Samochód kupiłem dla siebie jako stosunkowo tani ciekawy samochód na dojazdy do pracy z późniejszym zamiarem odrestaurowania, ale niestety ilość prac, które trzeba byłoby wykonać aktualnie przerasta mój budżet czasowy i finansowy.

Myślę, że cena samochodu nie jest wygórowana, zważając na samą wartość niespotykanych części, które osoba znająca się na rzeczy powinna docenić. Cena do rozsądnej negocjacji.

Z racji awarii po samochód zapraszam z lawetą.

Samochód ma OC do grudnia i przegląd do lutego

Jeśli czegoś nie napisałem, proszę dzwonić i pytać, chętnie powiem wszystko, co wiem na temat auta.

Lokalizacja: Sasino, gm. Choczewo, woj. pomorskie.
Numer kontaktowy: 693757241
Oglądane 3632 razy