Ogłoszenie


Contact Information
Contact Konrad
: 889841821
: Kraków, Małopolskie
: 9,000.00 PLN
More Information
Witam!
Oferuję na sprzedaż Mercedesa 190 tkę (W201)
Silnik: 2,3 benzyna + gaz (info dla purystów: nie ja go zakładałem, był w momencie kupienia w ub. roku, sam na gazie nie jeżdżę, ale instalacja działa sprawnie, butla ważna do 2018).
Skrzynia: automat
Rok: 1988
Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Podłoga zdrowa (stara konserwcja, nic nie zapaćkane bitexem, jak w egzemplarzach z większości ogłoszeń), drobne ubytki w lakierze uzupełniane zaprawkami (maleństwa mniejsze niż główka od zapałki). Lakier był odnowiony kilka lat temu przez poprzedniego właściciela. Na moje oko zrobione było to dobrze, badając czujnikiem grubość nie przekraczała 300mm. Oczywiście samochód posiada ślady eksploatacji, ale każdy kto zna się na Mercedesach może ocenić na zdjęciach jak to wygląda.
Cena jaka mnie interesuje to 9 tys. do drobnej negocjacji. Wolałbym sprzedać to auto komuś, kto naprawdę chce je mieć i zadbać, bo jest tego warte, niż komuś, kto się napalił na klasyka, a nie wie co z tym zrobić. Zdecydowanemu kupcowi gotowy jestem dołożyć za niewielką dopłatą felgi szprychowe BBS (dodane zdjęcie poglądowe) oraz radio Mercedesa (obecnie jest zamontowane SONY z epoki – działa bardzo dobrze).
Mechanicznie auto całkowicie sprawne, gadgety też działają bez zarzutu: elektryczny szyberdach działa, antena radia się wysuwa.
Na zdjęciach pod maską na kielichach nie jest rdza, lecz stara konserwacja, która skrystalizowała.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem przez maila, w razie gdyby ktoś chciał się umówić na oględziny/jazdę próbną – chętnie udostępnię numer telefonu. Jest możliwość obejrzenia podwozia na kanale w moim garażu.
sagatto@interia.pl
Handlarzom dziękuję. Sprzedaję tylko z powodu W124 i W123, które mam na głowie 😉
Oglądane 1862 razy