Ogłoszenie


Contact Information
Contact Kacper
: 602689615
: Wrocław, dolnośląskie
: 31,900.00 PLN
More Information
Więcej informacji o naszym aucie na stronie:

klasycznysalon.com

Do sprzedania Volvo 240 estate

Samochód w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym, z dość długą listą modyfikacji, które sprawiają, że to ogromne kombi jeździ lepiej niż nowe auta, a do tego wygląda stylowo i smacznie.

Lakier: Lakier w bardzo dobrym stanie, równy na całym samochodzie. Jakiś czas temu wykonana pełna renowacja nadwozia wraz z lakierowaniem całego wozu. Lakier bez skazy, przetarć czy miejsc wymagających poprawek.

Blacharka: Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w idealnym stanie – brak uszkodzeń i rdzy.

Wnętrze: Zachowane w oryginalnym stanie, brak przetarć i uszkodzeń. Zamontowana unikatowa kierownica NARDI w idealnym stanie. Dodatkowo zamontowany w środku pakiet drewniany co idealnie komponuje z klsycznym wnętrzem.

Silnik i napęd: Silnik o pojemność 2.3 (red block) po kompleksowym remoncie silnika i wielu modyfikacjach. W tym momencie legitymuje się mocą ponad 200KM mechanicznych, ale bez problemu możemy uzyskać więcej. Skrzynia automatyczna w bardzo dobrym stanie, nie przeciąga i nie szarpie. Tylny mechanizm różnicowy wyposażony w szperę.

Zawieszenie: Zamontowane nowe amortyzatory Bilstein B6 wraz z obniżającymi sprężynami. Wymienione wszystkie elementy gumowo-metalowe w zawieszeniu. Auto prowadzi się pewnie i nie ma żadnych negatywnych odgłosów.

Hamulce: Zamontowane duże hamulce Brembo, wraz z nowymi tarczami i klockami. Hamulce bardzo mocne, po kompletnym przeglądzie.

Koła: dwuczęściowe, skręcane alufelgi Rial F1 17×8,5 w bardzo dobrym stanie. Świeżo chromowane śrubki i polerowane ranty.
Oglądane 8359 razy