Ogłoszenie


Contact Information
Contact Kacper
: 602689615
: Wrocław, dolnośląskie
: 17,900.00 PLN
More Information
Więcej informacji o naszym aucie na stronie:

klasycznysalon.com

Do sprzedania Nissan Silvia S12 z roku

Samochód w Bardzo dobrym stanie mechanicznym i wizualnym. Zarejestrowany został na „zabytek” co dodatkowo zwiększa jego wartość kolekcjonerską. Samochód sprowadzony w zeszłym roku z Niemiec gdzie przez ostatnie 16 lat stał w garażu, przez co zachował się w bardzo dobrym stanie.

Lakier: Lakier w dobrym stanie, w kilku miejscach powierzchowne „rdzawki”, raczej mało widoczne. Dwa nie duże ubytki lakieru. Wykonana renowacja oryginalnych alufelg.

Blacharka: Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w idealnym stanie – brak uszkodzeń i rdzy.

Wnętrze: W perfekcyjnym stanie. Prezentuje się dosłowanie jak nowy. Brak uszkodzeń, przetarć, czy elementów wymagających naprawy. Uszyte nowe dywaniki na wymiar. Wszystkie kontrolki, przełączniki, elementy wyposażenia sprawne.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie, pracuje bardzo ładnie i ma odpowiednią moc. Jest po dużym przeglądzie. Została wykonana wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych, łącznie z olejem w skrzyni biegów czy dyfrze, wymiana układu zapłonowego (świece, przewody, palec rozdzielacza), wymiana pompy sprzęgła oraz wysprzęglika, wymiana kompletnego sprzęgła, wymiana pompy paliwa, wymiana czujnika temperatury, regeneracja rozrusznika, wymiana łożysk w skrzyni i uszczelnień, wymiana i naprawa ukłądu wydechowego.

Zawieszenie: Zawieszenie po wymianie elementów metalowo-gumowych i sworzni, bez luzów, bardzo dobrze wybiera dziury i nierówności, brak stuków z zawieszenia.

Hamulce: Wykonany kompleksowy przegląd. Regeneracja zacisków wraz z piaskowaniem i malowaniem, po pełnym serwisie i wymianach, w bardzo dobrym stanie.
Oglądane 3730 razy