Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 5,900.00 PLN
More Information
Więcej informacji o naszym aucie na stronie:

klasycznysalon.com

Do sprzedania Fiat 126p FL z 1993 roku.

Samochód po przeprowadzonym pełnym remoncie blacharsko-lakiernicznym. Samochód w całości rozebrany, usunięta cała rdza z nadwozia i podwozia, położony nowy lakier, który prezentuje się fenomenalnie. Na auto została nałożona grafika z folii wzorowana wyścigowym Porsche sponsorowanym przez firmę Apple z lat 70-tych. Auto z oryginalnym przebiegiem 61 tysięcy kilometrów – odkupiony od pierwszego właściciela, niestety wymagał on naprawy by cieszyć oko.

Lakier: Auto w całości lakierowane w oryginalny kolor. Lakier bardzo ładnie wygląda, jest wypolerowany. Kolorowa folia może być bez uszkodzenia lakieru ściągnięta z auta.

Blacharka: Usunięta cała rdza, na ten moment nie ma na samochodzie żadnych elementów wymagających ingerencji blacharza/lakiernika.

Wnętrze: W bardzo dobrym stanie, brak uszkodzeń tapicerki. Wszystkie elementy są oryginalne i nie były wymieniane.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie. Pracuje idealnie, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Zamontowane nowe przeguby.

Zawieszenie: Zamontowane sportowe, obniżone zwieszenie. Nowe utwardzone amortyzatory, progresywne sprężyny, obniżony resor. Wymienione wszystkie elementy metalowo-gumowe wymagające naprawy.

Hamulce: Wymiana wszystkich elementów układu hamulcowego, bębny, szczęki, tłoczki, płyn hamulcowy, rozpieraki, linka ręcznego i sprzęgła.
Oglądane 1729 razy